Reklama
Reklama

Stylówki młodego pokolenia na ramówce Polsatu. Nagi brzuch, odsłonięta bielizna i białe skarpetki

Czym byłaby telewizja bez młodego pokolenia gwiazd? Na to pytanie każdy może sobie odpowiedzieć sam. Wśród gwiazd telewizji i dziennikarzy telewizji Polsat na czerwonym dywanie nie zabrakło ekstrawaganckich, ciekawych lub... minimalistycznych stylizacji. Czyja stylizacja podoba się wam najbardziej? Margaret, Wiktorii Gąsiewskiej, Dawida Kwiatkowskiego, a może... Kseni Chlebdy? Koniecznie zobaczcie, jak się prezentowali na ściance!

Stylówki młodego pokolenia na ramówce Polsatu. Kto wypadł najlepiej?

Na wiosennej ramówce Telewizji Polsat poznaliśmy szczegóły na temat programów, które widzowie będą mogli oglądać przez nadchodzące miesiące. Oficjalna uroczystość to doskonały moment, aby zaprezentować się na czerwonym dywanie. Czy każdy z młodego pokolenia "podołał" randze wydarzenia na ściankach Polsatu? Niektórzy mocno poczuli wiosnę i eksponowali nieco więcej niż chociażby ciężarna Olga Bołądź.

Młode pokolenia na ramówce Polsatu: Margaret, Kwiatkowski, Gąsiewska

Muzycy, aktorzy i prezenterzy, a wśród nich... młode gwiazdy, które bardzo chcą pokazać "swoje prawdziwe ja". To jedno z ciekawszych oblicz wiosennej ramówki Polsatu. Chyba najbardziej piorunujące wrażenie spośród "młodych wilków" zrobiła Margaret w prześwitującej sukience - rockowy styl bardzo pasuje wokalistce pop.

Reklama

Wiktoria Gąsiewska postanowiła wybrać zwierzęce printy. Czarno-biała marynarka przypomina bowiem... umaszczenie zebry. Dawid Kwiatkowski z kolei wybrał minimalizm. Swoją czarną stylizację przełamał białymi skarpetkami i jednym wyraźnym akcentem - czerwonym krawatem.

Za to Ksenia Chlebicka postanowiła wyłamać się z klasycznych kolorów i postawiła na... neonową zieleń. Sukienka z dużymi, okrągłymi cekinami przypominała łuskę rybki. Podobają wam się stylizacje dzisiejszej młodzieży?

Zobacz też:

Wiosenna ramówka Polsatu. Plejada gwiazd na czerwonym dywanie!

Ciężarna Olga Bołądź na ramówce Polsatu. Partner czule obejmował brzuszek

Dorota Gawryluk zachwyca elegancją na wiosennej ramówce Polsatu. Kolorystka nie jest przypadkowa! 

Karolina Szostak zachwyciła na ramówce Polsatu! Uwagę zwracała jej nowa fryzura!

Edward Miszczak nowym Dyrektorem Programowym Telewizji Polsat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Margaret | Dawid Kwiatkowski | Wiktoria Gąsiewska | Polsat
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy