Reklama
Reklama
Tylko u nas

Paulina Sykut-Jeżyna ma sporo stresu. Tak sobie z nim radzi

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a co za tym idzie - nowa ramówka Telewizji Polsat. Z tej okazji jedna z najpopularniejszych gwiazd stacji - Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.) opowiedziała w rozmowie z Pomponikiem, o tym, czego widzowie mogą spodziewać się najbliższym czasie, a także o tym, jak radzi sobie ze stresem po występach na żywo. Nasz reporter zapytał też prezenterkę, jak zapatruje się na powrót Maćka Rocka. Zobaczcie naszą rozmowę z gwiazdą Polsatu!

Paulina Sykut-Jeżyna o Krzysztofie Ibiszu i powrocie Maćka Rocka

Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych polskich prezenterek. Widzowie doceniają jej profesjonalizm i zaangażowanie. Jak się jednak okazuje, emocjonalne podejście do wykonywanego zawodu ma nie tylko jasne strony. W rozmowie z naszym dziennikarzem prezenterka opowiedziała o tym, jak sobie radzi radzi z tremą. Oprócz tego gwiazda Polsatu opowiedziała też, co sądzi o ostatnich zmianach roszadach w stacji.

Nasz reporter zapytał prezenterkę, jaka była jej reakcja na informację o tym, że Krzysztof Ibisz pojawi się w nowej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Paulina Sykut-Jeżyna przyznaje, że bardzo ją to ucieszyło, bowiem wie, ze występ w popularnym "TTBZ" będzie dla doświadczonego prezentera czymś zupełnie nowym. Nie ukrywa też, że jest bardzo ciekawa, jak z Krzysztof Ibisz poradzi sobie z nadchodzącymi wyzwaniami. Na szczęście 42-latka, która zna program od podszewki, wprowadziła nowego kolegę w szczegóły i rozwiała jego wątpliwości. Jak się bowiem okazuje, przygotowania do muzycznego widowiska potrafią być bardzo czasochłonne.

Reklama

Następne w kolejce było pytanie o Maćka Rocka i jego powrót do telewizji. Co o tym sądzi gwiazda Polsatu?

"Bardzo się cieszę, bo to jest taki mój druh, kompan. Z Maćkiem zaczynaliśmy - przez wiele lat prowadziliśmy wspólnie "Must be the music". Cieszę się, że wraca, bo myślę, że telewizja bez niego to nie to samo".

Co wpływa na to, że pomimo długiej przerwy były prowadzący "Idola" cieszy się niesłabnącą popularnością i dużym zainteresowaniem?

Maciej Rock może się pochwalić niesamowitą charyzmą, oryginalnym stylem i rozpoznawalnym głosem - to zdaniem Pauliny Sykut sprawia, że widzowie wciąż chcą go oglądać.

Paulina Sykut-Jeżyna o tym, jak odreagowuje duże wydarzenia

A jak prezenterka radzi sobie z emocjami po występach w telewizji? Jak wiadomo, Paulina Sykut-Jeżyna niezwykle profesjonalnie podchodzi do obowiązków i jak się okazuje, ma przez to... problemy ze snem!

"Zwykle kładę się od razu, ale bardzo często nie mogę zasnąć, więc po prostu przewracam się z boku na bok. Wcześniej biorę długi prysznic, (...) ale nawet jeśli uda mi się jakoś zasnąć, to ten sen jest wyjątkowo płytki i budzę się niewyspana. Ale to nic strasznego, kolejna doba jest spokojniejsza i da się do odespać" - tłumaczy prezenterka.

Prezenterka ma jednak sposoby na rozładowanie stresu - jak powiedziała w rozmowie z naszym reporterem - poleca aktywność fizyczną i długie spacery na świeżym powietrzu.

Dziennikarka uchyliła też rąbka tajemnicy na temat nadchodzącej ramówki Polsatu. Choć nie zdradziła żadnych szczegółów zapewniła, że tegoroczna wiosna w Telewizji Polsat będzie "kolorowa, radosna, pełna nowości i przyniesie fajne propozycje dla każdego".

Paulina Sykut-Jeżyna zdobya popularność prowadząc muzyczne show Polsatu

Paulina Sykut-Jeżyna zdobyła szerszą rozpoznawalność jako pogodynka Polsatu - tę pracę rozpoczęła w 2007 r. W 2010 r. w parze z Ivanem Komarenko wzięła udział w show "Just the Two of Us. Tylko nas dwoje", w którym zajęli pierwsze miejsce. Od 2011 r. do 2016 r. razem z Maciejem Rockiem była prowadzącą program "Must Be the Music. Tylko muzyka".

Od 2016 r. Paulina Sykut-Jeżyna jest jedną z prowadzących program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" (wcześniej prowadziła jego kulisy w stacji Polsat Café). Jako prezenterka Polsatu bierze też udział w polsatowskich imprezach i koncertach na żywo - była konferansjerką Sylwestrowej Mocy Przebojów i festiwalu TOPtrendy. W 2018 r. zagrała epizodyczną rolę w filmie "Narzeczony na niby", a rok później pojawiła się jako dziennikarka w serialu "W rytmie serca". W 2021 r. mieliśmy okazję oglądać Sykut-Jeżynę w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" - w piętnastej edycji show zajęła piąte miejsce.

Wciąż możemy zobaczyć ją też w roli prowadzącej "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami", gdzie partneruje jej Krzysztof Ibisz. Paulina Sykut-Jeżyna jest też aktywna na Instagramie, gdzie pokazuje kulisy pracy w telewizji oraz życie prywatne z mężem i córką.

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna pokazuje zdjęcie z USG i zachęca inne kobiety do tego samego. "Ty też powinnaś"

Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester Polsatu 2022. Prezenterka wyjawiła, co tak naprawdę działo się tuż przed imprezą

Paulina Sykut-Jeżyna tego się najbardziej boi w sylwestra. Wszystko nam wyjawiła

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy