Reklama
Reklama
Tylko u nas

Paulina Sykut-Jeżyna zdradza kulisy tajnego spotkania w Polsacie. Zapadły ważne ustalenia [Pomponik exclusive]

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) w roli prezenterki czuje się jak ryba w wodzie. Podczas wczorajszego Sylwestra Polsatu gwiazda po raz kolejny doskonale wywiązała się z powierzonych jej zadań. Zrealizowała wszystko, co zostało wcześniej zaplanowane. Dopiero teraz wyszło na jaw, że niedługo przed startem imprezy miała miejsce tajna narada z udziałem gwiazd Polsatu. Zapadły na niej szalenie istotne ustalenia.

Paulina Sykut-Jeżyna: Sylwester Polsatu 2022

Paulina Sykut-Jeżyna błyszczała wczoraj na chorzowskiej scenie Sylwestra Polsatu, zapowiadając występy najwspanialszych gwiazd, które ostatniego dnia roku raczyły Polaków swoim śpiewem oraz tańcem. Niedługo przed rozpoczęciem imprezy, reporter naszego serwisu postanowił zamienić parę słów z gwiazdą i zapytać o kwestie związane z tą wielką imprezą. Dopytywał, jaka atmosfera panuje wśród prowadzących oraz muzyków. Chciał się dowiedzieć, w jaki sposób prezenterzy sylwestrowej imprezy okazują sobie wparcie w tym nieco stresującym czasie.

Reklama

"Zupełnie normalnie. Jesteśmy dla siebie mili, rozmawiamy i konsultujemy wszystko, co się dzieje między nami. To taka normalna praca fair" - opowiadała Paulina Sykut-Jeżyna w wywiadzie dla Pomponika. 

Wielu widzów zastanawia się, czy prezenterzy uczą się na pamięć wypowiedzi, które otrzymują w scenariuszu, czy może pozwalają sobie na swobodną interpretację zaplanowanego przez produkcję tekstu. Nie jest tajemnicą, że niektóre gwiazdy korzystają z pomocy nowoczesnej technologii i podobnie jak dziennikarze serwisów informacyjnych, odczytują wyświetlany tekst z ekranu. Paulina Sykut-Jeżyna jest jednak profesjonalistką i nie idzie na łatwiznę. 

"Nie, ja nigdy nie korzystałam z promptera, czyli nigdy nie czytam tekstów. Jestem przygotowana. Przygotowuję się do wejść ze scenariusza jednak jest też tak, że trzeba pamiętać nie tylko z takiej pamięci jeśli chodzi o scenariusz, ale też na bieżąco być elastycznym i potrafić powiedzieć wiele rzeczy od siebie, bo zdarza się, że artyści się nie zainstalują w czasie, że musimy rozmawiać dłużej, zapowiadać dłużej, więc takie sytuacje są bardzo częste nie tylko podczas sylwestra, ale również koncertów na żywo" - mówiła Paulina Sykut-Jeżyna w wywiadzie dla Pomponika. 

O tym, jak dokładnie będzie wyglądał przebieg najważniejszej imprezy w roku, ekipa Polsatu rozmawiała w Chorzowie na kilka godzin przed rozpoczęciem Sylwestra w Parku Śląskim. 

Paulina Sykut-Jeżyna zdradza kulisy tajnego spotkania w Polsacie

Reporter Pomponika zapytał Paulinę Sykut-Jeżynę o tajemne spotkanie prowadzących imprezę, które miało miejsce niedługo przed wydarzeniem. Okazuje się, że wszystkie osoby zaangażowane w realizację imprezy spotkały się, aby omówić najistotniejsze kwestie. Jest to już swego rodzaju tradycja wśród pracowników Polsatu. 

"Nie takie tajemne, ale rzeczywiście żaluzje były zasłonięte. Dyskutowaliśmy, jak zawsze o tej porze o scenariuszu, czytaliśmy go, rozmawialiśmy na jego temat, niektóre rzeczy się zmieniały, więc fajnie. W takim gronie, z panem reżyserem, producentem tego typu spotkania się odbywają także to jest taki nasz coroczny zwyczaj" -tłumaczyła w wywiadzie dla Pomponika Paulina Sykut-Jeżyna.

W dalszej części rozmowy prezenterka odpowiadała na pytania dotyczące jej zdrowia. W Polsce sylwester wypada w środku zimy, co sprawia, że nietrudno o chorobę w tym czasie. Przeziębienie, grypa czy zakażenie kolejną mutacją koronawirusa może spotkać każdego, również gwiazdę. Jakie metody ma Paulina Sykut-Jeżyna, aby uniknąć choroby przed ważną imprezą?

"Ja ogólnie staram się dbać o swoje zdrowie cały czas. Przed sylwestrem słychać było zewsząd, że dużo zachorowań na grypę, szkarlatynę, anginę, no to tak gdzieś w pracy boczkami przemykałam. Unikałam takich miejsc, gdzie jest bardzo dużo ludzi i ktoś może na mnie nachuchać, żeby się niczym nie zarazić" - wyjawiła Paulina-Sykut-Jeżyna w wywiadzie dla Pomponika.

Paulina Sykut-Jeżyna podkreśliła przy tym, że wzmacnia swoją odporność w naturalny sposób. Prezenterka regularnie zażywa rozmaite syropy z czarnego bzu oraz przyjmuje ziołowe witaminki. Dzięki temu może się poszczycić świetną kondycją zdrowotną. 

Zobacz też:

Tego nie zobaczycie w telewizji! Tak wyglądają kulisy Sylwestrowej Mocy Przebojów

Sylwester Polsatu będzie przyjazny zwierzętom. "Żadnych fajerwerków i petard" [POMPONIK EXCLUSIVE]

Michał Wiśniewski miał olbrzymie problemy podczas prób do Sylwestra. Jego reakcja zaskoczyła wszystkich! [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Sylwester Polsatu
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy