Reklama
Reklama
Tylko u nas

Tego nie zobaczycie w telewizji! Tak wyglądają kulisy Sylwestrowej Mocy Przebojów

Nasi szalejący reporterzy uchylą dla was rąbka tajemnicy - co się działo za kulisami Sylwestra Polsatu? Przyłapaliśmy gwiazdy na próbach, na scenie, za kulisami i gdzie tylko udało nam się wcisnąć wścibskie oko obiektywu Pomponika. Nam najbardziej przypadła do gustu stylizacja Marceliny z kaloszkami od Chanel!

Doda i Dariusz Pachut, Marcelina Zawadzka i Paulina Sykut-Jeżyna, Michał Wiśniewski, Beata Kozidrak... Tak wyglądały ich ostatnie godziny przed wielkim startem Sylwestrowej Mocy Przebojów. 

Kulisy Sylwestrowej Mocy Przebojów: Doda i Dariusz Pachut

Doda "przemyciła" do Chorzowa swojego ukochanego, Dariusza Pachuta. Para wykorzystuje dosłownie każdą okazję by być razem, a ukochany Dody pilnuje jej dobrego humoru na każdym kroku.

Doda z ukochanym za kulisami. Dariusz Pachut nie odstępuje jej na krok!

Reklama

"Zakochani za kulisami są niemal nierozłączni. Widać że Dariusz bardzo się o nią troszczy i pilnuje, by była jak najmniej zestresowana i jak najbardziej zadowolona. Bije od nich aura świeżo zakochanych!" - zdradza nasze źródło.

Ale nie tylko Dodę i Darka uchwycił nasz aparat! Przyłapaliśmy Paulinę Sykut-Jeżynę i Marcelinę Zawadzką na ostatnich próbach przed rozpoczęciem imprezy. Prowadząca program "Farma" chyba wczuła się w sielski klimat, bo na nogach miała kalosze - nie byle jakie, bo Chanel! Zresztą zobaczcie sami!

Sylwester Polsatu: kto jeszcze wystąpił?

Na Sylwestrowej Mocy Przebojów zobaczyliśmy też Enej, LemON, Fell z Piotrem Kupichą, Dawida Kwiatkowskiego, Michaela Patricka Kelly'ego z Kelly Family i Lady Pank. Wypakowaną gwiazdami imprezę sylwestrową Polsatu można było oglądać w Polsacie, Polsacie 2, Polsat News oraz w Polsat Go.

***

Zobacz również:

Wiśniewski miał olbrzymie problemy podczas prób do Sylwestra. Jego reakcja zaskoczyła wszystkich!

Paulina Sykut-Jeżyna zawsze przebiera się w trakcie sylwestra. Dlaczego?

Zawadzka poprowadzi Sylwestrową Moc Przebojów w plastrach. Czemu?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy