Reklama
Reklama

Sykut-Jeżyna pokazała zdjęcie USG! Uśmiech nie schodził jej z twarzy!

Paulina Sykut-Jeżyna (42 l.) nie mogła milczeć na ten temat. Pokazała fanom zdjęcie USG i poinformowała o wyjątkowo ważnej rzeczy. Fani powinni brać z niej przykład!

Paulina Sykut-Jeżyna zapozowała z wynikami badań USG

Paulina Sykut-Jeżyna od wielu lat jest gwiazdą telewizji Polsat. Znana prezenterka i pogodynka zasłynęła z "Dancing with The Stars. Taniec z gwiazdami", który współprowadzi z Krzysztofem Ibiszem. Zawsze promienna i radosna Paulina postanowiła wykorzystać swoją sławę do promowania dobrych nawyków wśród kobiet. Zachęciła je m. in do częstego badania się w poradniach ginekologicznych.

Reklama

Po otrzymaniu wyników cytologii i USG wrzuciła na Instastories zdjęcie z kliniki, nawołując inne panie do dbania o swój organizm. Uśmiech nie schodził jej z twarzy.

Promowanie badań jest dobrym pomysłem nie tylko dla kobiet, które borykają się z uciążliwymi dolegliwościami dotykającymi stref intymnych czy kobiet w ciąży. Każda dziewczyna - dojrzała czy nie - powinna od czasu do czasu udać się do lekarza i sprawdzić, czy z jej zdrowiem wszystko w porządku. Można więc uznać, że Paulina będzie dobrym motywatorem do tego, by nie odkładać wizyty na później.

Paulina Sykut-Jeżyna ma wybrane imię dla dziecka...?

Wiele osób wpis Pauliny mógł nieco zmylić. Zwykle bywa tak, że na zdjęciach USG celebrytki chwalą się pociechami, których się spodziewają, jednak tym razem fani nie doczekali się podobnych "rewelacji" od swojej ulubienicy. Ale jeszcze nic straconego!

Sykut-Jeżyna w życiu prywatnym jest żoną Piotra Jeżyny, z którym ma córeczkę Różę. Pierwszy poród wyzwolił w gwieździe niechęć do ponownego poczęcia i długotrwałej ciąży, jednak czas zatarł trudne wspomnienia i zdołał wpłynąć na jej zdanie. W związku z tym piękna pogodynka coraz chętniej mówi o powiększeniu rodziny.

Naszemu reporterowi wyznała nawet, że wymyśliła już imię dla drugiego dziecka.

Paulina Sykut-Jeżyna rozważa powiększenie rodziny?

Piotr Jeżyna stwierdził, że zanim razem z ukochaną rozpoczną starania, muszą zmienić swoje 200-metrowe lokum na większe. Poczynili już pierwsze kroki w celu wpłynięcia na ten stan rzeczy.

"Mamy plany, aby przeprowadzić się do większego apartamentu lub ewentualnie domu. Już zaczynamy szukać i zobaczymy, jak będzie. Będzie większe mieszkanie, będziemy myśleć o dzieciach" - cytował jego słowa "Fakt".

Niestety, od tamtej pory minęły już całe lata i w życiu małżonków nie pojawił się kolejny brzdąc.  Paulina Sykut-Jeżyna nie zamyka się jednak na ten temat. Przed końcem 2022 roku powróciła do tematu kolejnej ciąży w rozmowie z Kamilem Baleją w ramach podcastu "Tato, no weź!".

"Zastanawialiśmy się nad tym. Tylko tak sobie myślę, że wszystko ze spokojem. Nie będę robić tutaj jakichś deklaracji - bardzo chciałam mieć zawsze dużą rodzinę, tylko też myślę, że każde dziecko zasługuje na dużo uwagi" - wyznała szczerze.

Prezenterka nie narzeka jednak na cienie swojego życia, bo świadomie dokonywała pewnych wyborów. Jak przyznała, decyzja o powiększeniu rodziny jest "indywidualną decyzją" każdej pary. Ona sama jest zdania, że dziecko wymaga należytej troski i opieki, a także uwagi ze strony rodzica. Nie jest jednak pewna, czy wykonując swój zawód, który wymaga od niej wielu poświęceń, będzie mogła myśleć o kolejnym dziecku.

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła smaczki na 30-lecie Polsatu. Nieznana historia o Ibiszu i "Must Be the Music"!

Wieniawa, Kaczorowska i Socha już go stosują. Poznaj najgorętszy makijażowy trik z TikToka

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna: są ze sobą już ćwierć wieku!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy