Reklama
Reklama

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła smaczki na 30-lecie Polsatu. Nieznana historia o Ibiszu i "Must Be the Music"!

Paulina Sykut-Jeżyna (41 l.) to jedna z najbardziej znanych polskich prezenterek. Gwiazda znana jest z tego, że zawsze jest świetnie przygotowana do swojej pracy. Z okazji 30-lecia Polsatu postanowiła zdradzić nam parę szczegółów dotyczących wykonywanego zawodu.

Paulina Sykut-Jeżyna od jesieni 2007 roku prezentuje prognozę pogody w telewizji Polsat. Z kolei w latach 2011-2016 roku wraz z Maciejem Rockiem współprowadziła program "Must Be the Music. Tylko muzyka". Od tego czasu prowadzi zaś program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Dziennikarka wzięła również udział w piętnastej edycji programu rozrywkowego "Polsatu Twoja twarz brzmi znajomo", gdzie zajęła piąte miejsce.

Reklama

Jubileuszową Galę z okazji 30-lecia Polsatu na żywo prosto z Teatru Wielkiego - Opery Narodowej, będzie można obejrzeć już 6 grudnia o 20:00 na antenie Polsatu, w serwisie Polsat Go oraz Interii.


Niedawno Sykut-Jeżyna postanowiła opowiedzieć nam, jak wyglądała jej kariera w mediach. Zdradziła ponadto, czy dobrze pracowało jej się na planie show "Must Be the Music. Tylko muzyka" i wspomniała też co nieco o Krzysztofie Ibiszu. Wszystko z okazji 30-lecia telewizji Polsat.

Paulina Sykut-Jeżyna szczerze o karierze w mediach

Paulina Sykut-Jeżyna od lat pracuje w telewizji. Popularna gwiazda postanowiła zdradzić nam, skąd bierze energię na udział we wszystkich swoich projektach: "Kiedy robi się to, co się lubi, to nawet kiedy mamy spadek energii, to skądś ją wydobywamy i jesteśmy w pełnej formie" - wyjawiła Paulina Sykut-Jeżyna. Zapytaliśmy ją również o nastawienia do pracy. Paulina podkreśliła, ze nie jest osobą, która rozpycha się łokciami, aby zrobić karierę w polskim show-biznesie.

Gwiazda stawia na ciężką pracę i wytrwałość. Paulina Sykut-Jeżyna dodała również, że każdy, kto jest zaangażowany w to, co robi, w końcu zobaczy efekty swoich wysiłków.

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła nam również czy kiedykolwiek otrzymała niemoralną propozycję. Wygląda na to, że dziennikarka w całej swojej karierze takiej nie miała: "O nie, chyba raczej nie. Ja jestem taką osobą, która nie przyciąga takich ludzi. Chyba czasem oni wiedzą, komu mogą coś takiego zaproponować, bo ja taką osobę bym po prostu spuściła prosto do sedesu. To jest uwłaczające" - powiedziała jasno Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna wspomina czasy "Must Be the Music. Tylko muzyka"

Paulina Sykut-Jeżyna opowiedziała nam także o programie "Must Be the Music. Tylko muzyka", który przez kilka lat prowadziła wraz z Maciejem Rockiem. Dziennikarka bardzo dobrze wspomina czasy, kiedy współpracowała przy realizacji show. Okazuje się również, że 41-latka doskonale się bawiła podczas nagrań.

"Bardzo bym chciała, aby program wrócił i świetnie by było, bo myślę, że był to jeden z najfajniejszych programów dla takich osób, które chcą się pokazać i chcą, by usłyszała je szersza publiczność. To był naprawdę świetny program" - powiedziała Paulina.

Zapytaliśmy Paulinę, czy według niej program "Must Be the Music. Tylko muzyka" wróci jeszcze do ramówki Polsatu. Dziennikarka jasno określiła swoje stanowisko: "Kora odeszła i to wszystko tak się ułożyło, że myślę, że bez Kory ten program nie byłby tym samym" - wyjawiła nam Paulina Sykut-Jeżyna.

Paulina Sykut-Jeżyna o współpracy z Krzysztofem Ibiszem

Nie od dziś wiadomo, że Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz to idealny duet, kiedy trzeba poprowadzić jakiś koncert, galę czy program telewizyjny. Na srebrnym ekranie ta para zawsze wypada genialnie. Ostatnio postanowiliśmy zapytać Paulinę, o to, jaka relacja łączy ją z Krzysztofem. Dziennikarka zdradziła nam, że doskonale dogaduje się ze swoim kolegą i świetnie jej się z nim współpracuje.

"Cenię sobie naszą dobrą relację w pracy. I myślę, że ludzie mają bardzo rzadko taką fajną, lojalną relację przyjacielską. Jest też w niej dużo klasy, dużo ciepła i dużo takiej czystej przyjaźni, wsparcia. Radzimy się też w różnych sprawach. To jest mój kumpel z pracy - bardzo dobry" - zdradziła nam Paulina Sykut-Jeżyna.

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami". Z programu odpadli faworyci. Piasek zatańczył z partnerem Jelonka

Tomasz Wolny atakuje Aborcyjny Dream Team! Wtóruje mu Ida Nowakowska

Jak spędzać czas w jesienne wieczory? Inspiruj się gwiazdami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Must be the Music | Krzysztof Ibisz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy