Reklama
Reklama

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna: są ze sobą już ćwierć wieku!

Paulina Sykut (41 l.) i Piotr Jeżyna (51 l.) przeczą stereotypom na temat związków w show-biznesie. Ich relacja jest żywym dowodem na to, że sławni i bogaci mogą być zgodną parą, którą omijają skandale i zdrady. Zaglądamy za kulisy jednego z najtrwalszych związków w show-biznesie!

Paulina Sykut-Jeżyna (wł. Paulina Patrycja Sykut-Jeżyna) to prezenterka telewizyjna i dziennikarka związana ze stacją Polsat. Jako nastolatka brała udział w licznych ogólnopolskich konkursach i festiwalach poezji śpiewanej, wielokrotnie zdobywając na nich nagrody. W 2003 r. wystąpiła w drugiej edycji "Idola", zajmując trzecie miejsce w odcinku barażowym.

Od 2007 r. związana jest z telewizją Polsat, w której zaczynała pracę jako pogodynka. W tej samej stacji w latach 2011-2016 z Maciejem Rockiem współprowadziła program "Must Be The Music", a od 2016 r. program "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami".

Reklama

Była konferansjerką wielu imprez masowych, takich jak Sylwestrowa Moc Przebojów, Sopot TOPtrendy Festiwal, Piknik Country Mrągowo czy Świętokrzyska Gala Kabaretowa. W 2019 i 2020 r. otrzymała Telekamerę w kategorii "Prezenter pogody". Piotr Jeżyna to przedsiębiorca i menedżer małżonki.

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna - pierwsza i jedyna miłość prezenterki

Paulina Sykut poznała Piotra Jeżynę jako nastolatka, dzięki wspólnemu znajomemu. Ona miała jedynie 16 lat, on 26, co w tym wieku jest sporą różnicą. Zresztą Piotr miał wtedy inną dziewczynę. Jak przyznaje Paulina, ich relacja nie była miłością od pierwszego wejrzenia.

Podwójne zaręczyny, czyli do dwóch razy sztuka

Piotr oświadczał się Paulinie aż dwa razy. Za pierwszym razem w 2007 r., później - w 2011 r. Czemu Jeżyna powtarzał wyjątkowy rytuał? Bynajmniej nie z powodu odmowy ukochanej. Mężczyzna wyznawał zasadę, że ślub powinien odbyć się w ciągu roku od zaręczyn. W przeciwnym razie trzeba ponownie wręczyć pierścionek. Za drugim razem wszystko poszło na tyle sprawnie, że para pobrała się w tym samym roku, w którym nastąpiły oświadczyny.

Wyjątkowy ślub Pauliny Sykut-Jeżyny i Piotra Jeżyny

Para stanęła na ślubnym kobiercu 20 sierpnia 2011 r. Ślub odbył się w rodzinnych stronach Pauliny, na Puławach. Ceremonia miała miejsce w klimatycznym kościółku z XIX w., w Parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Na uroczystości Paulina Sykut wystąpiła w kreacji zaprojektowanej przez Bohoboco. Suknia przełamywała weddingową konwencję - jej dół składał się z wielowarstwowego, bardzo krótkiego przodu (o długości zaledwie do pół uda), a z tyłu miała długi tren. Góra sukni uszyta była z gorsetu zakończonego na wysokości talii ręcznie wyszywanymi, uroczymi kamyczkami. Prosta forma, gładki i szlachetny materiał podkreślały figurę i urodę prezenterki.

Paulina Sykut-Jeżyna i Piotr Jeżyna - kto o kogo jest zazdrosny w związku?

Paulinę i Piotra dzieli spora różnica wieku. Chociaż przyjęło się, że w takich związkach to mężczyzna jest zazdrosny o młodszą partnerkę, w tym przypadku to Paulina Sykut zazdrosna jest o starszego, przystojnego partnera.

Szczęśliwi małżonkowie i szczęśliwi rodzice

Paulina Sykut i Piotr Jeżyna od siedmiu lat spełniają się w roli rodziców. Pięć lat po ślubie para doczekała się dziecka - córeczki Róży (7 l.). Oczekiwanie na dziecko było rewolucją w życiu pary.

Chociaż co jakiś czas pojawia się w mediach plotka o kolejnym dziecku, Sykut ostro ucina takie spekulacje. Prezenterka uważa, że ciąża i macierzyństwo jest na tyle intymnym tematem, że nikt nie ma prawa wypytywać kobietę o jej plany.

Para jest ze sobą bardzo szczęśliwa. Paulina Sykut podkreśla, że jej mąż to najlepsze, co ją w życiu spotkało.

"Piotr jest najważniejszym człowiekiem w moim życiu. [...] Każdego dnia dziękuję losowi, że mogłam go spotkać na swojej drodze. Jestem bardzo szczęśliwa" - mówiła w wywiadzie dla "Gali".

Zobacz też:

Paulina Sykut-Jeżyna pokazała biust w seksownej kreacji. Co za sukienka

Paulina Sykut-Jeżyna o wpadce na sopockiej scenie. Co tam się stało?

Najpiękniejsze i najseksowniejsze polskie pogodynki


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Paulina Sykut-Jeżyna | Piotr Jeżyna
Reklama
Reklama
Reklama