Reklama
Reklama

Sykut-Jeżyna, Gardias i Słupkowska, czyli najseksowniejsze polskie pogodynki!

Dorota Gardias (41 l.), Omenaa Mensah (42 l.), Marzena Słupkowska (44 l.) – to niektóre z polskich pogodynek, od których aż trudno oderwać wzrok. Trzeba przyznać, że prezenterki prognozy pogody nie tylko znają się na swojej pracy, ale są też bardzo atrakcyjne!

Od lat w Polsce i na świecie istnieje szczególna grupa prezenterek i dziennikarek - pogodynki. Ich zadaniem jest przedstawienie prognozy w krótki i zwięzły sposób. Większość z nich wygląda przy tym bardzo ładnie na tle map i wykresów. Poznajcie najpiękniejsze i najseksowniejsze polskie pogodynki!

Dorota Gardias

Dorota Gardias urodziła się 22 czerwca 1980 r. Na początku brała udział w konkursach piękności - została m.in. Nastolatek Zamojszczyzny (1996 r.), Miss Lubelszczyzny (1999 r.), Miss czy Miss Polonia Roztocza (1999 r.). Swoją urodę postanowiła wykorzystać także w pracy, dlatego zaczęła karierę fotomodelki, a później prezenterki (najpierw w TVP 3).

Reklama

W 2006 r. została pogodynką stacji TVN. Od tamtego czasu nie tylko prezentuje Polakom pogodę, ale też bierze udział w innym programach telewizyjnych - zarówno jako prezenterka, jak i uczestniczka. Prywatnie jest mamą córeczki.

Omenaa Mensah

Omenaa Mensah przyszła na świat 26 lipca 1979 r. Swoją charakterystyczną urodę zawdzięcza tacie, który jest Ghańczykiem. Fani i znajomi doceniają wygląd celebrytki, pisząc pod jej zdjęciami miłe komentarze, np. "Nie mam słów. Nie potrafię nazwać cudu świata" czy "Uwielbiam Twoją oryginalną urodę i Ciebie jako człowieka piękny mix!".

Prezenterka rozpoczynała karierę jako modelka, a jej początki w telewizji sięgają 2003 r. To właśnie wtedy na antenie TVN 7 prowadziła program erotyczny. W tym samym roku zaczęła też prezentować pogodę. Nie poprzestała jednak na tym zajęciu - zajęła się także produkcjami o tematyce kulinarnej i domowej. Ma również kilka własnych biznesów i marek. Jest ponadto prezeską fundacji Omenaa Foundation, a prywatnie żoną Rafała Brzoski i mamą dwójki dzieci.

Marzena Słupkowska

Marzena Słupkowska to jedna z tych pogodynek, która - w przeciwieństwie do swoich koleżanek - unika mediów społecznościowych i rozgłosu. Na temat jej życia wiadomo stosunkowo niewiele, nie relacjonuje każdej chwili na Instagramie. 

Słupkowska urodziła się w 1978 r. Karierę w TV rozpoczęła w TVP 3, pracowała również w Chicago, a nawet odbyła staż w Londynie - dla stacji TV Sky News. Obecnie prezenterka wciąż jest związana z TVP. Pogodynka wyróżnia się swoją niezwykle szczupłą figurą, która na przestrzeni lat wcale się nie zmienia! 

Paulina Sykut-Jeżyna

Paulina Sykut-Jeżyna przyszła na świat 7 stycznia 1981 r. Mało kto wie, ale jako nastolatka zajmowała się poezją śpiewaną - ma na swoim koncie sporo nagród! W 2003 r. brała nawet udział w "Idolu". Ma też branżowe wykształcenie, bo ukończyła dziennikarstwo. Pogodynką jest od 2007 r. - w telewizji Polsat. Zajmuje się też konferansjerką i prowadzeniem programów telewizyjnych, np. "Tańca z Gwiazdami".

Prywatnie aż od 1998 r. jest związana z tym samym mężczyzną, czyli Piotrem Jeżyną. W 2011 r. wzięli ślub, a w 2016 r. przywitali córkę.

Agnieszka Cegielska

Agnieszka Cegielska urodziła się 27 czerwca 1979 r. Podobnie jak wiele koleżanek po fachu również ona brała udział w konkurach piękności - została Miss Polski Nastolatek (1995 r.). Była modelką, skończyła dziennikarstwo, a w 2002 r. była nawet radną Malborka. Jako pogodynka dla TVN pracuje od 2004 r.

Cegielska jest również wielką fanką naturalnego stylu życia. Wydała nawet własne książki! Na Instagramie często pokazuje się bez makijażu, co bardzo podoba się obserwatorom. Pod jej zdjęciami roi się od komentarzy, np. "Aż miło popatrzeć na takie naturalne zdjęcia w zalewie tej sztuczności dookoła".

Prywatnie od 2002 r. była żoną Dariusa Cegielskiego. Para jednak niedawno się rozstała. Mają synka.

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska przyszła na świat 28 stycznia 1989 r. i jest córką znanego piłkarza - Jana Tomaszewskiego. Na początku była modelką, a później zadebiutowała w telewizji jako prezenterka sportowa. Następnie pracowała jako pogodynka w Polsacie. Aktualnie związana ze stacją TVP, jest np. jedną z prowadzących "Pytanie na śniadanie". 

W sondażu na najseksowniejszą pogodynkę, przeprowadzonym przez portal kozaczek.pl w 2016 r., zdobyła aż 48% głosów! Została tym samym oficjalnie ulubienicą fanów. Prywatnie Tomaszewska jest już podwójną rozwódką. Ma też synka. 

To oczywiście tylko niektóre z naszych pięknych polskich pogodynek! Która prezenterka pogody jest Waszą ulubioną?

Zobacz też:

27-letnia miss Brazylii nie żyje. Zmarła po rutynowym zabiegu!

Gwiazda hitów TVP jest lesbijką! Pokazała swoją ukochaną! To była dziennikarka TVN! "Piękne kobiety"

Małgorzata Rozenek w sandałach z piórami. To hit na wakacje!

Niemal tysiąc ofiar. Tragiczne trzęsienie ziemi w Afganistanie

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama