Reklama
Reklama

27-letnia miss Brazylii nie żyje. Zmarła po rutynowym zabiegu!

Gleycy Correia zmarła w wieku 27-lat. Kobieta w 2018 roku otrzymała tytuł Miss United Continents Brazil. Jak donoszą media piękność w kwietniu zapadła w śpiączkę po usunięciu migdałków. Niestety lekarzom nie udało się uratować jej życia...

Do mediów dotarła smutna wiadomość dotycząca śmierci 27-letniej miss Brazylii, Gleycy Correia. Lidiane Alves Oliveira, zaprzyjaźniony z rodziną ksiądz, poinformował w rozmowie z "The Mirror" o tragedii.

Nie żyje 27-letnia miss. Zmarła po rutynowym zabiegu!

W kwietniu miss zapadła w śpiączkę, a dwa miesiące później odeszła w szpitalu w mieście Macae. Jak podają źródła, kobieta poddała się zabiegowi usunięcia migdałków, lecz kilka dni później 27-latka dostała krwotoku i znów musiała być hospitalizowana.

Niestety doszło u niej do zatrzymania akcji serca, w wyniku którego zapadła w śpiączkę. 20 czerwca lekarze stwierdzili zgon.

Reklama

Kto jest odpowiedzialny za jej śmierć?

Gleycy Correia, miss Brazylii, nie żyje. Rodzice pozwią lekarzy?

Magazyn "New York Post" podaje, że ciało 27-latki zostało przewiezione do lekarza sądowego, który przeprowadził sekcję zwłok. Pastor i przyjaciel rodziny podał, iż rodzice zmarłej Gleycy podejrzewają lekarzy o błąd.

Jak na razie wyniki sekcji nie zostały ustalone. Nie wiadomo również, czy rodzice miss podejmą kroki prawne w tej sprawie.

Gleycy Correia: śmierć, rodzina, konkursy

Gleycy Correia pochodziła z ubogiej rodziny, aby przestać żyć w nędzy, w wieku nastoletnim zaczęła brać udział w konkursach piękności. W wieku 23-lat otrzymała tytuł Miss United Continents Brazil. Następnie zajmowała się modelingiem, a także interesowała się zabiegami medycyny estetycznej. Specjalizowała się w usuwaniu blizn, powiększaniu ust. Swoimi pracami chwaliła się w sieci.

Correia zmarła 20 czerwca, a jej pogrzeb odbył się dzień później.

Zobaczcie również:

Tyler Sanders nie żyje. Aktor "Fear the Walking Dead" miał zaledwie 18 lat

Ben Stiller na granicy polsko-ukraińskiej! Gwiazdor spotkał się z Wołodymyrem Zełeńskim

Cristiano Ronaldo wypoczywa na jachcie za 30 mln złotych

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy