Reklama
Reklama

Małgorzata Tomaszewska szczerze o nieudanych małżeństwach: "Show-biznes nie lubi związków"

Małgorzata Tomaszewska (31 l.) dba o swoją prywatność, do tego stopnia, że mało kto wie, że miała już dwóch mężów. Prezenterka wyjątkowo otworzyła się na temat związków i zdradziła, dlaczego życie uczuciowe nie zawsze układa się tak, jakbyśmy sobie tego życzyli. Dlaczego ulubienica TVP jest taka skryta?

Małgorzata Tomaszewska szczerze o nieudanych małżeństwach: "Show-biznes nie lubi związków"

Małgorzata Tomaszewska należy do tego grona celebrytów, którzy bardzo uważają na to, by fakty na temat ich życia prywatnego nie ujrzały światłą dziennego. Prezenterka bardzo rzadko opowiada o swojej rodzinie, a rozwód z jej byłym partnerem, a zarazem ojcem syna Enzo, był długo utrzymywany w tajemnicy. Kwestie rozstania udało się zachować tylko dla najbliższych, a media o rozwodzie dowiedziały się dopiero po fakcie.

Tomaszewska była związana z z pochodzącym z Turcji Ahmetem Seyfi Yigit Tarcim. Mężczyzna był drugim mężem prezenterki. Wcześniej Małgosia związana była z kierowcą, po którym przyjęła nazwisko Słomina. O tym wybranku niestety wiadomo jeszcze mniej, niż o drugim mężu gwiazdy. W obu przypadkach Małgorzata nie zdradza zbyt wiele, jednak tym razem zrobiła wyjątek i opowiedziała dziennikarce Jastrząb Post co nieco na temat swojej pierwszej miłości.

Reklama

W rozmowie z portalem dziennikarka zasugerowała, że w budowaniu trwałych związków przeszkadzają jej wyzwania zawodowe. Praca w telewizji bywa wymagająca, a Tomaszewska jest w pełni zaangażowana w swoje obowiązki.

Zobacz też:

Kim Kardashian pozuje w mikroskopijnym bikini. Odsłoniła nagie pośladki!

Polsat SuperHit Festiwal 2022. Beata Kozidrak w niebotycznie wysokich klapkach drepta po scenie w Operze Leśnej. Stylowo?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Tomaszewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy