Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Gawryluk na imprezie Macieja Zienia

Dorota Gawryluk (50 l.) ostatnio stała się częstym gościem na pokazach mody. We wtorek, 22 listopada miała okazję pokazać się na pokazie Dawida Wolińskiego, a następnie swoją obecnością uświetniła pokaz Macieja Zienia. Na obu wydarzeniach pojawił się prezes Zarządu Telewizji Polsat, Stanisław Janowski. Czyżby Polsat News miał plany na wykorzystanie modowych inspiracji?

Dorota Gawryluk i jej tajemnica ponadczasowego stylu

Dorota Gawryluk jest jedną z najbardziej uznanych dziennikarek w Polsce. Na dodatek na wszystkich wystąpieniach publicznych wygląda olśniewająco. Prowadząca "Wydarzenia" w Polsacie najczęściej wybiera klasyczne kreacje, które są ponadczasowe.

Wystarczy spojrzeć na stylizacje dziennikarki w stylu Jacqueline Kennedy w pierwszym dniu "Polsat Hit Festiwalu", podczas koncertu jubileuszowego Fundacji Polsat w 2021 roku, czy w czasie odbierania nagrody "Magazynu VIP". Takimi stylizacjami nie tylko można, ale wręcz trzeba było się zachwycać - prosta linia sukienki, w połączeniu z minimalnym makijażem, lśniącymi włosami i żywą czerwienią lakieru na paznokciach to była kwintesencja dobrego stylu. Dlatego o Dorocie Gawryluk mówi się, że sukces jej wyglądu to idealna figura i zdrowa, opalona skóra.

Reklama

Dorota Gawryluk na pokazie Macieja Zienia

Nie inaczej było podczas pokazu mody Macieja Zienia, na którym Dorota Gawryluk miała na sobie brązowy, skórzany komplet. Długa marynarka i pasujące buty i spodnie idealnie wpisują się w jesienne trendy.

W celu przełamania ciemnego brązu, dziennikarka wybrała fioletowy golf, futrzastą torebkę w kolorze różowym (Pomponik lubi to!), a także biżuterię w odcieniu "starego złota". 

Na pokazie mody kolekcji Macieja Zienia nie zabrakło też mniej lub bardziej znanych gwiazd: Edyty Herbuś, Grażyny Szapołowskiej z wnuczką, Malwiny Wędzikowskiej, Kasi Kowalskiej, Wojciecha Modesta Amaro i Agnieszki Amaro. 

Maciej Zień jest jednym z ulubionych projektantów polskich gwiazd. Z jego atelier współpracowała m.in. Edyta Górniak, Małgorzata Kożuchowska, Natalia Kukulska, Aneta Kręglicka, Katarzyna Warnke, czy Grażyna Torbicka

Dziennikarce na czwartkowym pokazie mody towarzyszył prezes Zarządu Telewizji Polsat, Stanisław Janowski. To już drugi tego typu przypadek w ostatnich dniach, bo ostatnio tę dwójkę widziano też na pokazie Dawida Wolińskiego.

Dorota Gawryluk będzie zajmowała się modą w Polsacie?

We wtorek, 22 listopada dziennikarka Polsatu wybrała klasyczny, elegancki zestaw: błyszczące buty, czarny garnitur i białą koszulę. Do tego wybrała delikatną bransoletkę, ciężkie kolczyki i błyszczącą, pikowaną torebkę.

Przez lata Dorota Gawryluk wyrobiła własny styl, ale też unikała pokazów mody. Jeszcze więcej domysłów można snuć w związku z obecnością prezesa Zarządu Telewizji Polsat, Stanisława Janowskiego. Czyżby za tą zmianą stał tajemniczy projekt dziennikarki i telewizji Polsat? O tym przekonamy się już niebawem.

Zobacz też:

Dorota Gawryluk wbija szpilę TVP pod koniec "Wydarzeń". "Tego nie da się kupić"

Maciej Zień ukrywał TO przez lata! Rodzice "nigdy się nie dowiedzieli"

Edward Miszczak przechodzi do Polsatu. To już oficjalne!

Alicja Bachleda-Curuś: Sensacyjne wieści ze Stanów. Colin Farrell dał jej do wiwatu! W tle ich syn!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gawryluk | Maciej Zień | Polsat

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy