Reklama
Reklama

Dorota Gawryluk nagrodzona! Odebrała nagrodę "Magazynu VIP"!

Dorota Gawryluk odniosła kolejny sukces zawodowy! Dyrektor Pionu Publicystyki i Informacji Telewizji Polsat została nagrodzona podczas gali „Magazynu VIP”. Uroczystość wręczenia nagród odbyła się w warszawskim Hotelu Sheraton. Dorota postawiła na elegancką "małą czarną" i klasyczną marynarkę. Jak wypadła?

Dorota Gawryluk jest związana ze stacją Polsat od wielu lat. Przez ten czas dziennikarka odniosła sporo sukcesów zawodowych.

Była czterokrotnie nominowana do "Telekamer", zdobyła nagrodę Ostrego Pióra BCC za krzewienie wiedzy ekonomicznej, a w 1999 roku została także uznana odkryciem dziennikarskim miesięcznika Press. W piątek 15 października Dorota Gawryluk odniosła kolejny sukces zawodowy!

Dorota Gawryluk zdobyła nagrodę "Magazynu VIP"

Dziennikarka, prowadząca i szefowa "Wydarzeń" w Polsacie otrzymała właśnie nagrodę "Magazynu VIP" podczas gali, która odbyła się w warszawskim Hotelu Sheraton.

Reklama

Dorota Gawryluk skradła show na scenie - zachwyciła stylem i klasą odbierając nagrodę. Szefowa Polsat News nagrodę odebrała w eleganckiej, klasycznej marynarce, którą założyła na elegancką małą czarną.

Tytułem VIP-a zostali uhonorowani dziennikarze, aktorzy czy muzycy nie tylko za ich dorobek, ale także za pasję oraz konsekwencję w realizacji działań, które przekładają się na sympatię widzów.

Dorota Gawryluk została uhonorowana przede wszystkim za swój profesjonalizm oraz bezstronność, co doceniają widzowie "Wydarzeń". Jak wypadła na gali? Zobaczcie zdjęcia!

Zobacz też:

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Żona posła PiS-u ostro o Gortacie

Adele rozprawia się ze swoim byłym

Anna Skura szuka asystentki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Gawryluk
Reklama
Reklama
Reklama