Reklama
Reklama

Adele rozprawia się ze swoim byłym w najnowszej piosence!

Fani Adele z niecierpliwością oczekują jej najnowszej płyty. Wokalistka po długiej przerwie wraca na scenę. Artystka zaprezentowała także najnowszy singiel, w którym rozprawia się ze swoim byłym! Co o nim wyznała?

Adele (33 l.) po długiej przerwie wraca do śpiewania! Niedawno wydała singiel "Easy on me", a już niebawem premierę będzie miała jej najnowsza płyta "30". Wokalistka czwarty album wyda aż po 6-letniej przerwie! W tym czasie sporo się zmieniło, Adele schudła, przeszła ogromną metamorfozę i rozstała się z mężem! Fani są zgodni, że to właśnie jego dotyczy tekst pierwszego singla! Co o nim wyznała?

Reklama

"Adele: One Night Only" - Kameralny, interaktywny występ Adele przed bliskimi przyjaciółmi oglądajcie na Polsat Go. SPRAWDŹCIE!

Adele rozprawia się z byłym w najnowszej piosence!

W piosence "Easy on me" (sprawdź tekst!) Adele rozprawia się ze swoim byłym mężem, Simonem Koneckim, z którym rozstała się w 2019 roku, a rozwód otrzymała 2 lata później. Fani twórczości gwiazdy w ekspresowym tempie przeanalizowali tekst utworu i doszli do wniosku, że jest poświęcony właśnie Koneckiemu!

W treści znalazły się takie fragmenty:

Słuchacze uznali, że "rzeka" dotyczy małżeństwa Adele, które już ją nie cieszyło i była zmęczona staraniami o dobrą relację z Simonem. 

Gwiazda dedykuje ten utwór także swojemu synowi, a na łamach "Vogue" powiedziała, że chce, aby w przyszłości, dzięki tej piosence, jej dziecko zrozumiało, dlaczego rozstała się z jego ojcem. 


Jesteście ciekawi nowej płyty?

Adele nie stać na życie w Londynie! Kupiła nieruchomość w Los Angeles

Ile zarabiają artyści i jak przetrwali pandemię?

Elton John zrezygnował z udziału w ceremonii upamiętniającej księżną Dianę

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adele
Reklama
Reklama
Reklama