Reklama
Reklama

Marianna Schreiber osobiście dotknięta słowami Gortata o kobietach. "Przykro się słucha"

Wywody Marcina Gortata na temat kobiet obruszyły Mariannę Schreiber. Aspirująca modelka nie zgadza się z koszykarzem. Gortatowi, jako przykład, podaje swoją osobę - dzięki mediom społecznościowym, a w szczególności dzięki Instagramowi, Mariannie udało się podkręcić popularność, którą zyskała dzięki "Top Model" i zainspirować kobiety, które, tak jak ona, żyły w cieniu swoich mężów.

Marcin Gortat "zabłysnął" ostatnio swoimi komentarzami na temat kobiet. Sportowiec dosadnie powiedział, co myśli o kobietach, które zarabiają jako influencerki na Instagramie.

Schreiber o Gortacie: "przykro się słucha takich wypowiedzi"

Marianna Schreiber poczuła się osobiście dotknięta słowami Marcina Gortata. Celebrytka nie tylko nie zgadza się ze sportowcem, ale uważa, że jego słowa uderzają w takie kobiety jak ona, które zarabiają na swoim wizerunku i promocji w mediach społecznościowych. W rozmowie z "Faktem" dosadnie powiedziała, co myśli.

Żona posła PiS wskazuje na pozytywne aspekty bycia aktywnym na Instagramie.

Reklama

Schreiber zastanawia się, czy faktycznie, tak jak twierdził Gortat, można poznać kogoś, jedynie na podstawie zdjęć z Instagrama. Celebrytka nie zgadza się z takim podejściem.

Uczestniczka "Top Model" przekonuje, że ocenianie kogoś na podstawie mediów społecznościowych może być zgubne.

***

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

Tillie Klimek: polska morderczyni, której ulubionym narzędziem zbrodni był bigos

Tak drogiego paliwa nie było jeszcze nigdy. Najnowsze ceny

Paweł Nowisz nie żyje, aktor znany m.in. z serialu "Barwy szczęścia"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber | Marcin Gortat
Reklama
Reklama
Reklama