Reklama
Reklama

Marianna Schreiber wystąpiła u Kuby Wojewódzkiego. Wyjawiła prawdę o małżeństwie. Będzie rozwód?

Marianna Schreiber na fali swojej popularności trafiła do programu Kuby Wojewódzkiego. W rozmowie z showmanem odniosła się m,in. do pogłosek na temat rzekomego rozwodu. Jaka jest prawda?

Występ żony ministra PiS w programie "Top Model" był dla niej istnym przełomem w życiu. Wówczas bowiem media zainteresowały się jej osobą, przybyło jej także sporo obserwatorów na Instagramie.

Później wszystko potoczyło się bardzo szybko. Marianna Schreiber zaczęła pokazywać w sieci coraz odważniejsze zdjęcia, którym towarzyszyły mocne wpisy. Nie zawahała się nawet opublikować ujęć, na których pozuje całkowicie nago.

Reklama

W międzyczasie założyła bloga i już w pierwszym wpisie zszokowała wszystkich, wyjawiając m.in., że kilka lat temu poroniła.

Marianna Schreiber u Kuby Wojewódzkiego

Na fali swojej popularności Marianna Schreiber pojawiła się teraz w programie Kuby Wojewódzkiego.

Jako że w przypadku "Top Model" sama napisała, iż jej mąż nie wiedział, że weźmie udział w programie, prowadzący zapytał ją, czy tym razem Łukasz Schreiber wie o jej występie w show. Blogerka najwidoczniej ma dość tego pytania, gdyż nieco się wzburzyła.

Co więcej, wypowiedziała się bardzo ciepło na jego temat!

Wojewódzki jednak drążył temat, nawiązując do polityki partii, z którą Łukasz Schreiber jest związany. Marianna Schreiber wówczas uściśliła, że "jest dobrym człowiekiem, abstrahując od polityki".

Odpowiedziała również twierdząco na pytanie, czy mąż ją ograniczał. Jak sama przyznała, przed ślubem była buntowniczą osobą.

Czy Marianna Schreiber ma zamiar się rozwieść?

Wiele osób zastanawiało się, czy ostatnie poczynania Marianny Schreiber i manifestowanie poglądów sprzecznych z poglądami jej męża nie wpłynie negatywnie na jej małżeństwo. Pojawiły się nawet pogłoski o rzekomym rozwodzie.

O to również została zapytana podczas wizyty w programie Kuby Wojewódzkiego. Na pytanie, czy ma zamiar się rozwieść, odpowiedziała:

Myślicie, że się doczeka?

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd:

Więcej  newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie: https://www.instagram.com/pomponik.pl/

Niebezpieczna substancja w lodach

Maja Hyży kusi w bieliźnie

Sandra Kubicka i Baron potwierdzili związek

Zobacz więcej zdjęć Marianny Schreiber w serwisie MaxModels

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Schreiber
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama