Reklama

Reklama

Reklama

Dorota Gawryluk zadała szyku na pokazie mody Wolińskiego. Gwiazda Polsatu nie była tam sama. Kto jej towarzyszył?

Dorota Gawryluk (50 l.) wraz z plejadą polskich gwiazd zaszczyciła swoją obecnością pokaz Dawida Wolińskiego Resort 2023. Dziennikarka nieczęsto bywa na takich imprezach. W dodatku na wydarzeniu pojawiła się w obecności prezesa Zarządu Telewizji Polsat, Stanisława Janowskiego. Jak myślicie, to zapowiedz nowego projektu stacji?

Najnowsza kolekcja projektanta cieszącego się popularnością wśród krajowych celebrytów wzbudziła wielkie zainteresowanie śmietanki towarzyskiej. 

Na imprezie nie mogło zabraknąć Małgorzaty Kożuchowskiej, Marii Dębskiej, Małgorzaty Sochy czy Nataszy Urbańskiej. Oto, jak rodzime sławy prezentowały się w tym wyjątkowym dniu.

Dawid Woliński: Resort 2023

Dawid Woliński na przestrzeni ostatnich lat zapracował na miano jednego z najbardziej wpływowych i cenionych polskich projektantów. Odzież sygnowana jego nazwiskiem regularnie gości na czerwonych dywanach. 

Reklama

Gwiazdy uwielbiają projekty Dawida Wolińskiego za ich ponadczasowy i elegancki charakter, wzbogacony nutą nowoczesności. Dziś w południe projektant zaprezentował swoją najnowszą kolekcję Resort 2023. 

Oszałamiające suknie jego projektu przywdziały na siebie m.in. modelki Dominika Wysocka i Anna Markowska, które z dumą pokazywały kreacje Wolińskiego zebranym widzom. Na wydarzeniu naturalnie pojawił się szereg polskich gwiazd, które na co dzień sięgają po ubrania zaprojektowane przez Dawida Wolińskiego. Kto tego dnia uświetnił imprezę Dawida Wolińskiego?

Dorota Gawryluk zadała szyku na pokazie mody Wolińskiego. Nie była sama

Talent Dawida Wolińskiego już wiele lat temu doceniły polskie gwiazdy. Wśród nich znalazła się także prowadząca główne wydania "Wydarzeń" w Polsacie - Dorota Gawryluk.

Dziennikarka wystąpiła w stonowanym zestawie w stylu black&white. Połączenie czarnego, klasycznego kostiumu z białą koszulą okazało się niezawodne. Dopełnieniem tego jakże wysmakowanego duetu była stylowa torebka z tłoczeniami oraz lakierowane buty. To się nazywa wyczucie mody. 

Na wydarzeniu wraz z dziennikarką pojawił się prezes Zarządu Telewizji Polsat, Stanisław Janowski, który choć rzadko bywa na tego typu eventach, tym razem zrobił wyjątek. Zapozował także ze zjawiskową dziennikarką do zdjęć. Jak myślicie, co oznacza ich obecność na pokazie?

Zobacz też:

Dorota Gawryluk wbija szpilę TVP pod koniec "Wydarzeń". "Tego nie da się kupić"

Igor Sokołowski przechodzi do Polsat News! Co wiemy o dziennikarzu?

Agnieszka Gozdyra znika z anteny! Wiemy, kto ją zastąpi

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy