Reklama
Reklama

Doda ostro oceniła środowisko polskich celebrytów: "Nienawidzę go"

Doda (38 l.) od lat poszukuje miłości. Tym razem w poznaniu idealnego kandydata na partnera pomaga jej program "Doda. 12 kroków do miłości". Nad całym procesem czuwa psycholog, Fragmenty, które nie zmieściły się w odcinku, możemy oglądać w specjalnym "DODAtku. 12 kroków do miłości".

Doda znana jest z wydawania szczerych opinii na każdy temat. Tym razem w trzecim już "DODAtku. 12 kroków do miłości" podczas rozmowy z szóstym kandydatem, wokalistka nie przebierała w słowach na temat branży, w której funkcjonuje.

"DODAtek. 12 kroków do miłości". Doda ostro oceniła środowisko polskich celebrytów: "Nienawidzę go"

Leszek Mellibruda nazywa to "miarką Dody". Jest to sposób na... mierzenie pośladków. 
Druga randka wyglądała obiecująco, lecz Dodę w pewnym momencie wybił z rytmu komentarz, jakoby 32-letni Łukasz szukał kobiety, która pozwoli mu się "ogarnąć".

Reklama

Doda skwitowała to jednym zdaniem: "Nie szukam wychowanka".

"Ludzie są tacy labilni, takie lebiegi ku*wa bez zasad. Nie interesują mnie takie relacje, nie interesują mnie takie przyjaźnie. Mam bardzo mało przyjaciół. Bardzo hermetyczne środowisko (...) Mam ich od 20 lat. Mamy te same zasady".

Aż w końcu Doda eksplodowała i wygarnęła w dosadnych słowach, bo tak naprawdę myśli o polskim show-biznesie.

"W ogóle się nie koleguję z show-biznesem. Jestem zawsze na opak, gdzieś z boku. ""Je*ie ten show-biznes. To nie jest mój świat w ogóle. Nienawidzę go".

"Doda. 12 kroków do miłości". Kolejni kandydaci są mocno gaszeni przez Dodę

W trzecim odcinku "Doda. 12 kroków do miłości", wokalistka poznała kandydata numer 5. i 6. Choć na początku widać było zainteresowanie Dody 39-letnim Michałem i 32-letnim Łukaszem. Randki, choć udane, to Doda stwierdzliła, że może ma skrzywiony obraz mężczyzny przez własnego ojca.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

Zobacz także:

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Jakie mają u niej szanse?

Doda ostro o swoim pierwszym mężu. Miał ją zdradzać z... prostytutkami!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Polsat | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama