Reklama

Reklama

Reklama

Ale wyznanie! Doda wspomina swoją... dziewczynę: "Zakochana byłam"

W najnowszym, trzecim już odcinku reality show "Doda. 12 kroków do miłości" wokalistka spotka się z nowymi kandydatami. Wspomni również o swojej dziewczynie, z którą spotykała się jako nastolatka. Między nimi była spora różnica wieku.

Doda szuka miłości w reality-show "Doda. 12 kroków do miłości". Już w sobotę dowiemy się, czy kolejni kandydaci spełnią wymagania wokalistki. Co wydarzy się na piątej i szóstej randce? Tego dowiemy się już o 20:00 w telewizji Polsat i na Polsat Go.

"Doda. 12 kroków do miłości". Wokalistka wspomina swoją dziewczynę: "Zakochana byłam"

Okazuje się, że nie tylko mężczyźni gościli w życiu Dody. Piosenkarka przez wielu mężczyzn uchodzi za ideał i symbol seksu, niewielu chyba wiedziało, że Doda spotykała się też z dziewczyną.

Reklama

W trzecim odcinku "Doda. 12 kroków do miłości" podróżująca pociągiem podmiejskim wokalistka wraz ze swoją trenerką zaczęły rozmawiać o doświadczeniach w pociągach nocnych.

"[Jechałam - przyp. red.] do Szczecina. Zakochana byłam, to jeździłam do mojej dziewczyny. Studiowała na Wyższej Szkole Akademii Morskiej w Szczecinie. Jeździłam z Warszawy. No to brałam kuszetkę. Głośno było, ale to też jakaś przygoda".

Doda od zawsze wspiera środowiska LGBT. Jeszcze za czasów mieszkania w Ciechanowie, dużo osób homoseksualnych i transpłciowych lgnęło do wokalistki. Do dziś wiele przyjaźni z tamtych czasów przetrwało. Sama Doda również miała dziewczynę, czym nie chwaliła się rodzicom.

"Za bardzo nie obwieszczałam rodzicom, bo ja miałam wtedy 13 lat, więc nie przyszłam i nie powiedziałam: "Mamo, to jest moja narzeczona!". Natomiast moi rodzice by mnie nigdy nie skarcili za moje wybory miłosne - wyznała Doda w wywiadzie dla Party.pl.

"Doda. 12 kroków do miłości". Randka z ginekologiem pójdzie po jej myśli?

Drugie spotkanie zacznie się nadzwyczaj ciekawie. Kandydat, który okaże się ginekologiem, przyjedzie po nią na motocyklu. Widać było, że Dodzie to zaimponowało. Potem niestety już było tylko gorzej...

Zawód kandydata numer 6 był dla Dody zapalnikiem do zadawania nieustających pytań. Jak sama później przyzna - nie wszystkie były mądre.

"Zachowywałam się jak idiotka. Jakbym nie mogła zaakceptować, że jest też młody, przystojny ginekolog" - mówi podczas rozmowy z psychologiem, Leszkiem Mellibrudą. 

Co jej odpowiedział psycholog? Tego dowiecie się już w sobotę.

"Doda. 12 kroków do miłości" w każdą sobotę o godz. 20:00 w Telewizji Polsat. Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" dostępne są w każdej chwili za darmo w Polsat Go.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy