Reklama
Reklama

Doda zdradziła, co myśli o mężczyznach, którzy mają dzieci. Jakie mają u niej szanse?

Doda (38 l.) pomimo wielu zawodów miłosnych nie poddaje się i nadal wierzy w odnalezienie miłości swojego życia. Dzięki uczestnictwu gwiazdy w programie "Doda. 12 kroków do miłości", mamy okazje poznać piosenkarkę z zupełnie nowej strony. Wokalistka odbywa randki z rozmaitymi mężczyznami oraz omawia swoje odczucia podczas spotkań z psychologiem. W jednym z najświeższych wywiadów Doda wyjawiła, co sądzi na temat relacji z mężczyzną, który ma dzieci.

Doda: stosunek do dzieci

Doda to jedna z najbardziej popularnych polskich piosenkarek. Jej hity, takie jak: "Nie daj się", "Szansa" czy "Znak pokoju" przed laty nuciła cała Polska. Czas bardzo zmienił artystkę. Po szalonej, skłonnej do prowokacji celebrytce nie ma już śladu. Dziś Doda pragnie stabilizacji i spokoju. Właśnie dlatego zdecydowała się na udział w emitowanym w telewizji Polsat programie "Doda. 12 kroków do miłości".

Gwiazda ma za sobą szereg nieudanych relacji miłosnych i marzy o tym, aby nareszcie uporządkować również tę sferę życia. W każdym z odcinków Doda randkuje z wybranymi dla niej mężczyznami. Później podczas szczerych rozmów z psychologiem, Leszkiem Mellibrudą analizuje zachowania uczestników show oraz swoje własne. Piosenkarka nie ukrywa, że zależy jej na stworzeniu poważnej relacji.

Reklama

Niestety panowie, którzy zostali wybrani przez produkcję nie spełniają wymogów, które wcześniej zgłosiła. Gwiazda podkreślała, że zależy jej przede wszystkim na tym, aby jej przyszły partner był od niej wyższy oraz lubił uprawiać sport. To jednak niejedyne kryteria, którymi musi charakteryzować się wybranek Dody. Czy piosenkarka byłaby skłonna stworzyć związek z mężczyzną, który ma dzieci? To pytanie zadała wokalistce dziennikarka portalu swiatgwiazd.pl.

Reporterka próbowała wyciągnąć od piosenkarki więcej informacji na ten temat.

"Czyli akceptujesz?" - dopytywała dziennikarka serwisu swiatgwiazd.pl.

"A co mam zrobić?" - odpowiedziała zrezygnowana Doda.

Doda o związkach z mężczyznami, którzy mają dzieci

Doda nigdy nie ukrywała, że macierzyństwo nie jest jej marzeniem. W jednym z odcinków "Doda. 12 kroków do miłości" otwarcie stwierdziła, że nie chce mieć potomstwa. Gwiazda zdaje sobie jednak sprawę, że istnieje wielkie prawdopodobieństwo, że mężczyzna, z którym się zwiąże będzie miał dzieci. W końcu piosenkarka ma już 38 lat.

"Jak już się ma prawie 40 lat, to nie może być problemem. To jest naturalna kolej rzeczy dojrzałych osób, że posiadają potomstwo czy rodziny. Ja jestem po dwóch małżeństwach, i co?" - mówiła Doda w wywiadzie dla serwisu swiatgwiazd.pl.

Doda w przeszłości była żoną Radosława Majdana, który dziś tworzy wspaniały związek z Małgorzatą Rozenek-Majdan. Choć obecnie celebryta uchodzi za wzór cnót, w przeszłości jego życie wyglądało całkowicie inaczej. Doda poznała o 12 lat starszego piłkarza w 2003 roku. Dwa lata później para się pobrała. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu i w 2008 roku piosenkarka i bramkarz rozwiedli się.

Niedawno Doda wspominała w programie "Doda. 12 kroków do miłości" o dawnym życiu u boku Radosława Majdana. Gwiazda nie szczędziła ostrych słów pod adresem byłego partnera. Przyznała, że bardzo go kochała, a on zranił jej uczucia. Bramkarz zdradzał ją z prostytutkami.

"Bardzo go kochałam. Zdradził mnie z każdą prostytutką, jaka tylko była. Byłam 12 lat młodsza, miałam 20 lat. Dzi*ki się mijały w drzwiach, jak tylko wyjeżdżałam na koncert. Naprawdę codziennie modliłam się, Panie Boże, pozwól mi przestać go kochać. Roz***ał mi system na lata" - wyznała Doda w programie "Doda. 12 kroków do miłości".

"Doda. 12 kroków do miłości" w soboty od 3 września o godz. 20:00 w Telewizji Polsat.
Dodatkowe materiały z programu w "DODAtku" w soboty o 21:00 w Polsat Go.

Zobacz też:

Meghan Markle byłaby najlepszą przyjaciółką księżnej Diany. Wszystko przez łączność energii

Jessica szuka partnera. Miał być rolnik, teraz znajdzie kandydata po walorach w "Magii nagości"

Jean-Luc Godard nie żyje. Mistrz francuskiego kina miał 91 lat

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Doda | Doda - 12 kroków do miłości
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy