Reklama

Reklama

Reklama

Jessica szuka partnera. Miał być rolnik, teraz znajdzie kandydata po walorach w "Magii nagości"

Jessica Miemiec zapadła w pamięć widzów dzięki udziałowi w programie "Rolnik szuka żony". Była bardzo wyrazista i dzięki szczerości oraz otwartości zyskała tysiące fanów. Jej sympatycy będą wkrótce mogli ponownie zobaczyć ją na ekranach. Tym razem w "Magii nagości".

Jessica Miemiec desperacko szuka partnera za pośrednictwem telewizji. W 2018 roku wystąpiła w 5. edycji randkowego show "Rolnik szuka żony". Kandydowała do roli dziewczyny Krzysztofa. Udało jej się przejść, casting, eliminacje i na kilka dni przeniosła się do domu uczestnika. Krzysztof stwierdził jednak, że z długimi paznokciami i ostrym makijażem nie poradzi sobie w pracy na gospodarstwie. Ostatecznie wybrał inną kandydatkę, ale Jessica nie straciła nadziei na wielką miłość. Choć widzowie apelowali o przywrócenie jej do programu, zniknęła z telewizji. Jednak nie na długo. 

Reklama

Po powrocie do rodzinnego Leszna i Jessica wzięła udział w kilku programach telewizyjnych m.in. "Jak matka z córką" czy "Shopping Queens". Kobieta bardzo zabiega o popularność. Na Instagramie publikuje wiele odważnych fotografii, by przyciągnąć uwagę internautów

"Rolnik szuka żony". Jessica Miemiec wystąpi w kontrowersyjnym show

Jessica Miemiec nadal wierzy, że tego jedynego znajdzie w telewizji. Właśnie zgłosiła się do udziału w kontrowersyjnym programie "Magia nagości". W swoich mediach społecznościowych pochwaliła się zdjęciami z planu programu.

Przypomnijmy, że "Magia nagości" to show, w którym jeden z bohaterów wybiera partnera na randkę spośród uczestników, widząc ich najpierw nago. Chętni zamknięci są w kabinach o różnych kolorach. Pomysłodawcy show chcą udowodnić, że liczy się pierwsze wrażenie. O programie było głośno jeszcze przed emisją pierwszych odcinków. A wszystko z powodu skarg, jakie polscy widzowie złożyli do KRRiTV. Chodziło o możliwość pokazywania treści niedozwolonych przed godziną 22.00. Jednak mimo trudności i opóźnienia premiery show zdobył sporą popularność. 

Jessica Miemiec wystąpi, jak wynika z jej zapowiedzi, w trzecim sezonie kontrowersyjnego show, który już 16 września wejdzie na ekrany Zoom TV. Tak jak w poprzednich odsłonach programu, prowadzącą będzie Beata Olga Kowalska, która w bardzo wyważony sposób ocenia uczestników.

Zobacz też:

"Rolnik szuka żony 5": Jessica szuka nadal idealnego męża! Nie poddała się!

Pierwsza taka sytuacja w polskiej edycji "Magii nagości"! Widzowie zszokowani

Joanna Przetakiewicz wychwala byłego partnera. "Jan był wyjątkową postacią w moim życiu"


pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy