Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz wychwala byłego partnera. "Jan był wyjątkową postacią w moim życiu"

Joanna Przetakiewicz (54 l.) to jedna z najbardziej popularnych projektantek mody w Polsce. Od kilku lat jest szczęśliwą żoną producenta Rinke Rooyensa. W najnowszym wywiadzie postanowiła jednak wspomnieć swojego byłego partnera Jana Kulczyka, z którym była ponad 10 lat w związku. Co na to Rinke?

Joanna Przetakiewicz, zanim wyszła za mąż za Rinke Rooyensa, związana była przez wiele lat z jednym z najbogatszych Polaków Janem Kulczykiem. Kreatorka mody nigdy nie ukrywała, że bardzo dużo zawdzięcza byłemu partnerowi. Niedawno znowu o nim wspomniała. Tym razem opowiedziała nieco więcej o tym, jak czuje się jej obecny mąż, kiedy opowiada o Kulczyku.

Reklama

Joanna Przetakiewicz wychwala byłego i obecnego partnera

W rozmowie z dziennikarką portalu jastrzabpost.pl Joanna Przetakiewicz została zapytana o to, czy jej mąż jest zazdrosny o jej byłego partnera. Okazuje się, że Rinke nie czuje zazdrości, ponieważ jest mężczyzną, który nie ma kompleksów. 54-latka zdradziła również, że Rooyens jest wyjątkowo empatyczny.

"Nigdy. Rinke jest mężczyzną, który nie ma kompleksów, a przede wszystkim nie ma w sobie zazdrości. To jest człowiek, który jest autentycznie aniołem, który jest bardzo dobry. To jest taka cecha nr 1, na którą zawsze zwracam uwagę, nawiązując relację z jakąś osobą. Jeżeli widzę, że ktoś jest egoistą, który mówi tylko o sobie, a o innych zawsze mówi źle, to natychmiast ucinam relacje z taką osobą, dlatego, że wiem, że jedyne co z tego będzie to wielkie rozczarowanie i jakiś dramat. Rinke jest zaprzeczeniem takiego kogoś i najbardziej cenię go za jego ogromną empatię." - wyjawiła Joanna.

Joanna dodała również, że Rinke bardzo szanuje Jana za to, jaką rolę odegrał w jej życiu. Przetakiewicz wspomniała, że producent ma wielką charyzmę i nigdy nie poczułby się onieśmielony czy zlekceważony.
"On potrafi oddać komuś szacunek, tak jak doskonale wie, że Jan był wyjątkową postacią w moim życiu i w ogóle był wyjątkową postacią w życiu wielu osób i w historii Polski i polskiego biznesu również. Dlatego on nie ma cienia zawiści, zazdrości, ani momentu, że poczułby się onieśmielony, czy zlekceważony w takiej sytuacji. Bo to od razu widzisz i czujesz, czy ktoś naprawdę tak myśli, czy tylko udaje. Natomiast Rinke jest bardzo silną, charyzmatyczną osobowością jako on sam. W związku z tym on nie ma żadnych powodów, aby się obawiać, czy być zazdrosnym o byłego partnera." - powiedziała Przetakiewicz.

Na sam koniec rozmowy Joanna Przetakiewicz postanowiła wyjawić, jak zamierza świętować rocznicę ślubu. 54-latka wyznała, że wymyśliła już temat przewodni przyjęcia, jednak ona i jej mąż mają zbyt dużo pracy, by je przygotować. Gwiazda zdradziła jednak, że niedługo planuje wyjazd na Ibizę ze znajomymi i ma nadzieję, że właśnie tam będzie mogła świętować wyjątkową uroczystość.

"Zastanawiamy się nad tym mocno. Wymyśliłam cały temat naszego przyjęcia, ale biorąc pod uwagę, jak dużo się teraz dzieje i jak dużo mamy oboje pracy, to nie jestem pewna, czy nie przesunąć tego na za rok. Natomiast to, co zrobimy na pewno między 29 września, a 2 października, to wyjazd z przyjaciółmi na Ibizę i tam będziemy świętować w kilka osób naszą rocznicę i to będzie takie bardzo intymne, małe grono." - powiedziała Przetakiewicz.

Zobacz także:

Anja Rubik kwestionuje rady Joanny Przetakiewicz: "Pieniądze szczęścia nie dają"

Joanna Przetakiewicz zniechęca do zdrad i skoków w bok. Z doświadczenia?


Joanna Przetakiewicz o ślubie synów: "To jest jakiś koszmar". Co na to Aleksander, Jakub i Filip?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens | Jan Kulczyk
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy