Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens zorganizowali bożonarodzeniowe przyjęcie. Kto przyszedł?

Joanna Przetakiewicz i Rinke Rooyens wydali w Boże Narodzenie przyjęcie, na którym bawiło się wielu "znanych i lubianych". Parze w zorganizowaniu imprezy nie przeszkodziła ani pandemia, ani szalejąca inflacja. "Najlepsze życie to życie towarzyskie. Kocham" - napisała w internecie była partnerka Jana Kulczyka. Opublikowała również masę zdjęć z przyjęcia.

Gwiazdy na imprezie u Przetakiewicz i Rooyensa

Projektantka i producent do swojej willi zaprosili bliskich, czyli synów z partnerkami, oraz przyjaciół i celebrytów, m.in. Agnieszkę Woźniak-Starak, Dawida Wolińskiego, Tomka Sowińskiego, Annę i Roberta Lewandowskich.

Reklama

Przed wejściem - jak zapewniała Joanna Przetakiewicz - każdy gość był testowany w specjalnym pomieszczeniu na obecność koronawirusa. W mediach społecznościowych Joanna podziękowała zgromadzonym za przybycie. Zaznaczyła, że nie potrafi odmówić sobie hucznej zabawy nawet w dobie koronawirusa.

"Najlepsze życie to życie towarzyskie. Kocham. Z tego powodu mogę zarwać niejedną noc, tańczyć na stole, planować i organizować wszystko tygodniami. Mieć wspaniałych ludzi wokół siebie to jest wielkie szczęście" - napisała.

Przetakiewicz: to był obłęd i szał

Zgromadzeni w willi goście mieli do dyspozycji suto zastawione stoły i parkiet, na którym odbywały się tańce. Na Instagramie można zobaczyć szalejącego Wolińskiego i synów Joanny Przetakiewicz. Po imprezie para wyjechała odpocząć w góry.

"Nie wyobrażam sobie bez Was życia. Dziękuję za nasze wszystkie wspólne chwile, za czas razem. Jesteście najlepsi" - podkreśliła projektantka w swoim wpisie, który opublikowała po zakończeniu przyjęcia.

"Nasze JRR CHRISTMAS PARTY to był szał i obłęd. Ugoszczenie Was wszystkich to wymarzony prezent na święta. W końcu mogliśmy nacieszyć się sobą. Takich okazji jest coraz mniej, a tęsknimy za tym za luzem, zabawą, rozmową. Dziękuję, że byliście.
PS Przed naszą towarzyską wigilią wszyscy goście zostali na miejscu poddani testom na COVID dla bezpieczeństwa i komfortu wspólnego świętowania - można przeczytać.

Zobacz też:

Przetakiewicz nie zdała do drugiej klasy

Przetakiewicz: gwarancją sukcesu jest brak umiaru

Boże Narodzenie na drogach. Policja podała dane

Modne kolory włosów

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Rinke Rooyens
Reklama
Reklama
Reklama