Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz zniechęca do zdrad i skoków w bok. Z doświadczenia?

Joanna Przetakiewicz (54 l.) ujawniła swoją opinię na temat zdrad w związku. Jak twierdzi, wszyscy w takich układach są nieszczęśliwi i doskwiera im poczucie winy. Z pewnością wie, co mówi, ostatecznie dysponuje pewny doświadczeniem na tym polu.

Joanna Przetakiewicz lubi uchodzić za kobietę poukładaną emocjonalnie. Szczyci się tym, że wszystkie związki z jej życiu były długotrwałe i pełne miłości, nawet ten, w którym była jako nastolatka.. Związek, w który wkroczyła w wieku zaledwie 14 lat był pierwszym z czterech poważnych w jej życiu.

W wieku 20 lat Przetakiewicz wyszła za mąż. Małżeństwo przetrwało 16 lat. Potem wielka miłość połączyła ją z miliarderem Janem Kulczykiem, chociaż nigdy nie wzięli ślubu. Drugie w swoim życiu małżeństwo zawała dopiero 2 lata temu z producentem telewizyjnym Rinke Rooyensem. 

Reklama

Joanna Przetakiewicz dzieli się doświadczeniem

Doświadczenia życiowe sprawiły, że Przetakiewicz poczuła się ekspertką od seksu i bliskości, w każdym razie w wystarczającym stopniu, by wziąć udział w tworzeniu podręcznika „SEXEDPL. Dorastanie w miłości, bezpieczeństwie i zrozumieniu. Przewodnik dla rodziców”. Jest to kontynuacja powstałej  przed czterema laty z inicjatywy Anji Rubik książki „#SEXEDPL. Rozmowy Anji Rubik o dojrzewaniu, miłości i seksie”. 

Myślą przewodnią, forsowaną przez Przetakiewicz w nowym podręczniku, jest to, że seks nie musi być nierozerwalnie związany z miłością, ale musi być oparty na szacunku: 

Co ciekawe, Przetakiewicz gorąco odradza zdrady, prowadzenie podwójnego życia iwszelkiego rodzaju romanse na boku. Jak przekonuje w „Fakcie”, prędzej czy później taki układ wszystkich unieszczęśliwi:

Cóż, Joanna z pewnością wie, co mówi, w końcu była kobietą, z którą Kulczyk wiódł życie równoległe do rodzinnego. Poznali się w 2003 roku, gdy Przetakiewicz była rozwiedzioną matką trzech synów i, jak sama wyznała w wywiadzie dla „Vivy”, żyła w takiej biedzie, że musiała kupować meble w Ikei. Miliarder zaś był formalnie żonaty z Grażyną Kulczyk. Rozwiedli się 3 lata później, w 2006 roku.

Przetakiewicz nigdy nie została żoną Kulczyka, jednak i tak nie miała powodu do narzekań. Miliarder otaczał ją luksusem, mieszkali razem w wartej 185 milionów dolarów rezydencji Kulczyka w Szwajcarii, o której ekipa amerykańskiego programu  „Secret Lives of Super Rich” nakręciła specjalny odcinek, a wolny czas spędzali na jachcie miliardera, na którym gościli najbardziej wpływowi ludzie świata. Na jednym z takich przyjęć Przetakiewicz spotkała Karla Lagerfelda i zrozumiała, że też chce zostać projektantką mody. 

Kulczyk pomógł jej zrealizować to marzenie, jednak ich związek nie przetrwał jej ambicji zawodowych. Pozostali w przyjaźni aż do zaskakującej śmierci miliardera w wiedeńskiej klinice latem 2015 roku. Z perspektywy czasu Przetakiewicz nie rekomenduje jednak romansów na boku. Jak tłumaczy w „Fakcie”:

Zobacz też:

Koniec domysłów. Księżna Kate i książę William potwierdzili

Joanna Opozda ciężko przeżyła minione miesiące. Korzysta z pomody psychoterapeuty

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Jan Kulczyk
Reklama
Reklama
Reklama