Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz wyznaje: „Straciłam dziewictwo w wieku 14 lat”

Joanna Przetakiewicz (54 l.) nie ukrywa, że wcześnie zaczęła życie seksualne. Według polskiego prawa, dokładnie o rok za wcześnie. Gdyby sprawa nie uległa przedawnieniu, jej starszemu o 4 lata ukochanemu mógłby grozić wyrok za pedofilię.

Joanna Przetakiewicz nigdy nie należała do nadmiernie powściągliwych celebrytek. Chętnie ujawnia fakty ze swojego życia, które większość ludzi uznałaby za intymne. Dzięki temu sporo już zdążyliśmy się o niej dowiedzieć, na przykład, że była kiedyś tak biedna, że musiała kupować meble w Ikei, a śmierć wieloletniego partnera Jana Kulczyka pogrążyła ją w takiej rozpaczy, że cały Fashion Week przechodziła w jednej kreacji. 

Reklama

Przetakiewicz wspomina utratę dziewictwa

Ostatnio Joanna postanowiła podzielić się z Polakami swoim doświadczeniem seksualnym. Okazuje się, że jest ono dość bogate, bo wcześnie zaczęła. Jak ujawniła w rozmowie z „Faktem”:

Przetakiewicz dała się zresztą poznać jako zwolenniczka długich związków. Jej pierwsze małżeństwo, zawarte w wieku 20 lat, przetrwało 16 lat. Z kolejnym ukochanym, Janem Kulczykiem nigdy nie wzięła ślubu, chociaż w jednym z wywiadów zagalopowała się twierdząc, że byli małżeństwem „pod prawem szwajcarskim”. Potem okazało się, że po prostu zalegalizowali związek partnerski uznawany tylko na terenie Szwajcarii. 

Dwa lata temu Przetakiewicz po raz drugi w życiu wyszła za mąż. Kameralny lecz luksusowy ślub z Rinke Rooyensem odbył się w Grecji. Do ołtarza poprowadzili ją wszyscy trzej synowie. Jak wspomina w „Fakcie”:

Przy okazji warto przypomnieć, że według polskiego prawa uprawianie seksu z osobą poniżej 15. roku życia jest uznawane za pedofilię i podlega karze. 

Zobacz też:

Cichopek zmieniła zdanie w sprawie rozwodu. Co na to Hakiel?

Ida Nowakowska pozuje u boku hollywoodzkiej gwiazdy. Jest nie do poznania

POMAGAMY UKRAINIE

***


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy