Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek zmieniła prawnika i chce zmienić polubowne ustalenia z Hakielem? "Miło nie będzie"

Wszystko już wskazywało na to, że Katarzyna Cichopek (39 l.) i Marcin Hakiel (38 l.) zakopali wojenny topór i spokojnie będą czekali na rozwód. Zdaniem niektórych mediów - nic bardziej mylnego. Według najnowszych doniesień tabloidu, sprawa się skomplikowała. Wszystko przez zmianę prawnika przez Kasię Cichopek. Ponoć wybrała bezwzględnego mecenasa, który nigdy nie odpuszcza...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel w marcu ogłosili swoje rozstanie na Instagramie. Co było dalej, wszyscy już wiemy: emocjonalne wyznania Hakiela na Instagramie, jego słynny wywiad sugerujący zdradę Kasi i milczącą jak grób aktorkę, która dotrzymała słowa z oświadczenia o rozstaniu. Wygląda na to, że Cichopek za wszystkie ataki, które znosiła od marca, chce sobie zrekompensować. Według doniesień "miło nie będzie".

Reklama

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozwód miał być polubowny

Ze względu na dobro dzieci ich rozwód miał rozstrzygnąć się na jednej rozprawieCichopek i Hakiel starali się dogadać między sobą, wstępnie nawet podzielili majątek i ustalili warunki opieki nad dziećmi. Wszystko przypieczętowali podpisem notarialnym.

Wszyscy poznali nawet termin rozprawy rozwodowej, który ustalono na sierpień. Kasia wybrała wówczas prawniczkę, która prowadziła rozwód Macieja Kurzajewskiego z Pauliną Smaszcz. 

Wygląda na to, że Cichopek zmieniła zdanie i chce wynagrodzenia za wszystkie słowa, które wypowiedział Marcin od momentu rozstania. Czyżby to zapowiadało dłuższą batalię?

Cichopek zmieniła prawnika i ma nowe żądania do Hakiela: "Miło nie będzie"

Nagle Cichopek zrezygnowała z prawniczki, którą polecił jej Maciej Kurzajewski. Wybrała mecenasa, który jest bardzo ostry i niesamowicie skuteczny. "Super Express" dotarł do informacji, które mogą zmienić całe dotychczasowe ustalenia pomiędzy byłymi partnerami.

Informacja o zmianie prawnika zszokowała Marcina Hakiela i jego zespół prawniczy.

Jakie żądania ma Cichopek wobec Hakiela?

Katarzyna Cichopek ma zamiar zmienić wcześniejsze ustalenia potwierdzone notarialne? Według informacji z tabloidu, podobno nie chodzi o opiekę nad dziećmi, ponieważ ich system naprzemiennej, tygodniowej opieki sprawdza się u nich bardzo dobrze. Oboje nie robią sobie wzajemnych kłopotów w kwestii wychowywania dzieci.

Cichopek może zatem od Hakiela żądać zmiany w podziale majątku. Przez 14 lat małżeństwa dorobili się dwóch mieszkań i sieci szkół tańca. Na dodatek mają oszczędności ze sprzedanej pechowej willi.

Czyżby zapowiadał się drugi "proces dekady", tylko w polskim show-biznesie?

Zobacz też:

Rozpromienieni Cichopek i Kurzajewski siedzą razem w aucie. Tak radośni dawno nie byli!

Amber Heard ogłosi bankructwo? Nie zapłaci Johnny'emu Deppowi

W gimnazjum napisał książkę na ponad pięć tomów - Remigiusz Mróz u Katarzyny Zdanowicz

Amerykańscy instruktorzy szkolą Ukraińców. Chodzi o system HIMRA

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy