Reklama

Reklama

Reklama

Hakiel ostrzega przed ujawnieniem prawdy. Cichopek powinna się bać? "Przemilczałem większość rzeczy"

Marcin Hakiel (38 l.) szykuje się do kolejnych wyznań dotyczących rozpadu jego małżeństwa z Katarzyną Cichopek, a wkrótce światło dzienne ujrzy więcej niewygodnych faktów? "Przemilczałem większość rzeczy" – poinformował Hakiel, a fani z niecierpliwością wyczekują nowych sensacji.

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek: zdrada

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela miało odbyć się po cichu i z klasą. Od początku celebryci zapewniali, że zależy im na tym, aby zachować prywatność. Przez jakiś czas rzeczywiście udawało się im skrywać tajemnice. W pewnym momencie tancerz nie wytrzymał jednak i wbrew składanym wcześniej deklaracjom, udzielił Aleksandrze Kwaśniewskiej szczerego wywiadu. W rozmowie zasugerował, że Katarzyna Cichopek zdradzała go z innym mężczyzną. Wiele wskazuje na to, że właśnie niewierność gwiazdy TVP mogła być główną przyczyną rozpadu ich relacji. Istnieją podejrzenia, że Cichopek może żywić uczucia do Macieja Kurzajewskiego. Póki co, para prowadzących "Pytanie na Śniadanie" milczy jednak jak zaklęta.  

Reklama

Marcin Hakiel nie zamierza zamiatać sprawy po dywan. Po rozstaniu z Katarzyną Cichopek wyraźnie zwiększył swoją aktywność w mediach społecznościowych. Internauci stali się jego powiernikami w kwestiach uczuciowych. Tancerz co rusz zdradza kolejne szczegóły ze swojego życia osobistego. Pod jednym ze świeżo opublikowanych zdjęć Marcin Hakiel niespodziewanie wdał się w dyskusję z fanami.

Marcin Hakiel błyskawicznie zareagował. Jego słowa mocno dają do myślenia.

Marcin Hakiel ostrzega przed ujawnieniem prawdy

Marcin Hakiel wyraźnie polubił wchodzenie w polemikę ze swoimi obserwatorami, ponieważ na jego reakcję nie trzeba było długo czekać. Celebryta udzielił odpowiedzi, która bardzo dała do myślenia internautom. Dał do zrozumienia, że sporo tajemnic ze związku z Cichopek wciąż czeka na ujawnienie.

Czy to oznacza, że tancerz byłby skłonny skompromitować swoją żonę? Wygląda na to, że nie. Marcin Hakiel przyznał, że znacznie lepiej byłoby, aby pewne rzeczy pozostały tajne.

Na tym jednak nie skończyły się jego internetowe przepychanki. 38-latek nie omieszkał odpowiedzieć na inny komentarz. Tym razem odniósł się do zarzutów o to, że wbrew wcześniejszym obietnicom, komentuje publicznie rozstanie z Katarzyną Cichopek.

Na koniec tancerz przypomniał, że jest człowiekiem dorosłym i bierze odpowiedzialność za swoje czyny. Czy jego wylewność w sieci w końcu przekona Katarzynę Cichopek do zabrania głosu?

Zobacz też:

Kurska kupiła koszulę u Rozenek-Majdan. Perfekcyjna zaszczycona! "To jest piękna koszula i bardzo elegancka kobieta w niej

Ida Nowakowska zaliczyła bulgoczącą wpadkę w programie na żywo: "prowadzący się wpienili". Mamy film!

Chajzer wydał oświadczenie w sprawie związku. Nie ma już wątpliwości co do rozstania z matką dziecka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy