Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek zaatakowana na koncie Marcina Hakiela. Tancerz zachował się z klasą

Katarzyna Cichopek (39 l.) musi się mierzyć z nieprzyjemnościami ze strony internautów. Po rozstaniu z Marcinem Hakielem aktorka bywa atakowana przez rozczarowanych fanów. Tym razem na profilu tancerza doszło do niemiłej sytuacji. Mąż celebrytki zareagował w zaskakujący sposób.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: rozstanie

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela było szokiem dla wszystkich. Gwiazdorska para od lat posiadała opinię idealnej. Niestety 17 lat wspólnego życia niespodziewanie odeszło w niepamięć. Zarówno aktorka, jak i tancerz przez długi czas odmawiali udzielania odpowiedzi na pytania o przyczynę rozpadu ich małżeństwa. W końcu jednak Marcin Hakiel wyłamał się i udzielił wywiadu, w którym zdradził całą prawdę. Z jego wypowiedzi wynikało, że Katarzyna Cichopek dopuściła się zdrady. Choć nadal niewiele wiemy o tym, co wydarzyło się w ich związku, wiele osób podejrzewa, że "wolnością, która ma imię" może być Maciej Kurzajewski. Para prowadzących program "Pytanie na śniadanie" ani myśli wypowiadać się na ten temat. 

Reklama

Tymczasem wyraźnie widać, że relacje pomiędzy Katarzyną Cichopek i Marcinem Hakielem uległy znacznemu ochłodzeniu. Celebryci starają się jednak, aby dzieci jak najmniej odczuły ich rozstanie. Nie jest to proste, bowiem w mediach społecznościowych każdy ruch obojga jest śledzony przez dziesiątki tysięcy zainteresowanych fanów. Ostatnio, gdy Marcin Hakiel udostępnił na Instagramie zdjęcie z sali tanecznej, na którym widać jak trenuje w towarzystwie pięknej towarzyszki, w komentarzach od razu wybuchła istna burza. Wiele osób stwierdziło, że kobieta nadawałaby się na jego nową dziewczynę.

Tancerz szybko wyjaśnił jednak, że na zdjęciu towarzyszy mu koleżanka po fachu: tancerka i choreografka. Niestety dyskusja na tym się nie skończyła. 

Katarzyna Cichopek zaatakowana na koncie Marcina Hakiela

Po rozstaniu Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek internauci, którzy do tej pory uwielbiali parę podzielili się na dwa przeciwne obozy. Jedni trzymają stronę aktorki. Inni obwiniają ją za rozpad małżeństwa. Podział szczególnie widać w mediach społecznościowych. Gdy tancerz podzielił się z fanami zdjęciem z sali tanecznej, w komentarzach pojawiło się sporo przykrych słów pod adresem aktorki. Niektórzy twierdzili, że gdy Katarzyna Cichopek zobaczy to zdjęcie, z pewnością poczuje zazdrość. Ktoś inny zaapelował do Marcina Hakiela, aby "walczył o dzieci". Internauta uważa bowiem, że Adam i Helena nie będą szczęśliwi z matką.

Marcin Hakiel od razu włączył się w dyskusję. Odpisał obserwatorowi w zaskakujący sposób. Tancerz zachował klasę i stanął w obronie Katarzyny Cichopek. Stwierdził, że dzieci powinny być wychowywane przez dwoje rodziców.

Zobacz też:

Barbara Kurdej-Szatan ostatecznie znika z Play. Na jej miejsce wybrano szereg gwiazd

"Kuchenne rewolucje": Magda Gessler z kolejnym sukcesem. Wszystko dzięki kalarepie

Lech Wałęsa zarobił w USA gigantyczne pieniądze. To już koniec "biedy"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy