Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz o ślubie synów: "To jest jakiś koszmar". Co na to Aleksander, Jakub i Filip?

Joanna Przetakiewicz (54 l.) jest matką trzech synów: Aleksandra, Jakuba i Filipa. Póki co, żaden z nich nie zdecydował się na ślub. Jak się okazało, projektantka mody ma luźne podejście do ożenku dzieci! Kobieta opowiedziała o presji ślubnej i oczekiwaniach.

Joanna Przetakiewicz nie ukrywa, że w życiu ważne są pieniądze. Napisała nawet o tym książkę, która kilka tygodni temu została premierowo zaprezentowana i teraz jest ochoczo czytana przez innych celebrytów.

Dla 54-latki ważna jest również rodzina i bliscy. Projektantka mody ma trzech synów z pierwszego małżeństwa. Dzieci gwiazdki są w szczęśliwych związkach, ale jak się okazało, nie śpieszą się do ślubu.

Reklama

Joanna wyznała, co o tym sądzi.

Przetakiewicz o ślubie synów "To jest jakiś koszmar"

Jak podaje portal "Jastrząb Post" najstarszy syn celebrytki, Aleksander, związany jest z influencerką i modelką Sandrą Kaczorowską, ukochaną Jakuba została Paulina, która w "La Manii" zajmuje się księgowością, a Filip, który na co dzień mieszka w Stanach Zjednoczonych obecnie skupia się na karierze.

W rozmowie z reporterką wymienionego serwisu 54-latka zdradziła, czy chciałaby pobawić się już na weselu któregoś z synów. Jej odpowiedź zaskakuje...

Właścicielka "La Manii" dodała, że w ogólne nie naciska na ślub swoich synów. Projektantka uważa, że "jest to głupie".

Zgadzacie się z nią?

Joanna Przetakiewicz: wiek, kariera, rodzina

Joanna Przetakiewicz urodziła się 11 grudnia 1967 roku w Warszawie. Ukończyła studia na Wydziale Prawa i Administracji UW. Już na studiach założyła swoją pierwszą firmę, sieć klinik dentystycznych.

W 2010 roku została właścicielką marki odzieżowej "La Mania. Swoich sił próbowała w show "Azja Express", a także zasiadła w roli jurorki w programie "Project Runway".

Z pierwszym mężem ma trzech synów. Przez wiele lat była partnerką Jana Kulczyka. W 2020 roku wzięła ślub z Rinke Rooyensem.

Zobaczcie również:

Maciej Musiał otworzył własną knajpę. Jego mama jest dumna: "Zawsze miał wizję tego miejsca!"

Ksiądz gani Królikowskiego! "Po co był ten ślub? Antoni nie wiedział, co przysięgał?". Co unieważnieniem małżeństwa?

Ewa Szabatin biega po plaży, chwaląc się sylwetką

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy