Reklama
Reklama

Cichopek dostała kolejną fuchę w TVP. Pojawi się razem z Kurzajewskim

Katarzyna Cichopek (39 l.) nie może narzekać na brak popularności. Gwiazda TVP osiąga kolejne sukcesy w pracy. Mimo problemów w życiu osobistym ciągle cieszy się przychylnością władz stacji i dostaje kolejne zadania zawodowe.

Katarzynie Cichopek kryzys w związku nie zaszkodził

Katarzyna Cichopek poinformowała kilka miesięcy temu o rozstaniu z Marcinem Hakielem. Jej małżeństwo przeżywało już jakiś czas kryzys, ale para skrzętnie to ukrywała. Po 17 latach spędzonych razem wreszcie zdecydowali o rozstaniu. Medialna burza wybuchła, gdy zaczęto się doszukiwać dowodów zdrady któregoś z małżonków. Przez plotki pojawiające się w mediach wróżono Kasi Cichopek, że szybko rozstanie się z TVP.

Reklama

Nic bardziej mylnego. 

"Prezes Kurski oddziela życie prywatne gwiazd od ich pracy. Rodzinne kłopoty Katarzyny Cichopek nigdy nie odbiły się na jej pracy. Widzowie ją cenią, podobnie jak szefowie Pytania na śniadanie. Jest zawsze świetnie przygotowana i ma naturalna umiejętność zjednywania sobie rozmówców" - mówiła w kwietniu Jastrząb Post osoba z TVP.

Cichopek może liczyć na kolejne zlecenia w TVP

Kasia Cichopek na dobre już znalazła miejsce w stacji. Nie tylko utrzymała rolę w popularnym serialu "M jak miłość". Poza programem śniadaniowym, który prowadzi wraz z Maciejem Kurzajewskim, ulubienica Jacka Kurskiego dostała też angaż w nowej odsłonie talent show "You Can Dance. Nowa generacja", gdzie będzie oceniać młodych adeptów sztuki tanecznej wraz z Agustinem Egurrolą i Idą Nowakowską.

To nie wszystko. Już za parę dni startuje jesienna ramówka TVP. To przy tej imprezie została zaangażowana Kasia Cichopek. Gwiazda ma już na koncie prowadzenie festiwali i różnych imprez stacji. W roli prezenterki ramówki wystąpi po raz pierwszy. Na scenie będą jej towarzyszyć Maciej Kurzajewski i Tomasz Kammel.

Prezentacja ramówki TVP odbędzie się 24 sierpnia. 

Zobacz też:

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

Przepowiednia związku Cichopek i Kurzajewskiego. Wróżka nie pozostawia wątpliwości

Cichopek odżywia się najzdrowszą dietą na świecie. "Mam wrażenie, że mi służy"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | TVP | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy