Reklama
Reklama

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

O kłótni Nowakowskiej z Cichopek było głośno kilka dni temu. Panie starły się podczas oceny jednego z uczestników talent show "You Can Dance". Okazuje się, że trzeci juror, Agustin Egurrola wcale nie należy do osób spokojnych. "On ma srogą naturę" - przyznała Ida Nowakowska.

"You Can Dance". Kolejne awantury na planie

Podczas nagrań do nowej edycji show "You Can Dance - Nowa Generacja" na planie jest naprawdę gorąco. Jurorzy ostro walczą o uczestników. W zespole sędziowskim tym razem zasiadają Ida Nowakowska, Agustin Egurrola i Katarzyna Cichopek

W ostatnim czasie media rozpisywały się o sprzeczce obu pań. Każda z nich popierała innego uczestnika, co wywołało konflikt. Agustin Egurrola tak wówczas tłumaczył zajście w rozmowie z Pomponikiem.

Reklama

Egurrola sprawiał wrażenie najbardziej zrównoważonego emocjonalnie z całego zespołu. Wydawało się, że jego rolą jest godzić zwaśnione jurorki. Okazuje się, że to nieprawda. Ida Nowakowska w rozmowie z "Faktem" przyznała, że Agustin jest jednym z najsurowszych sędziów i z nim też zdarzają się jej sprzeczki.

Ida Nowakowska zdradza jakim jurorem jest Agustin Egurrola

Agustin Egurrola (53 l.) tancerz, choreograf i międzynarodowy sędzia tańca towarzyskiego oraz tańca nowoczesnego zasiadał już w niejednym jury. Jest wymagający i dlatego ostro ocenia uczestników. Jego zdaniem sprzeczki między jurorami sprawiają, że show jest ciekawsze. Oczywiście muszą to być wyważone spory.

Podobnego zdania jest Ida Nowakowska. Prezenterka TVP2 uważa, że należy walczyć o uczestników show i wskazywać ich dobre strony pozostałym jurorom. I choć dochodzi wówczas do kłótni, to dotyczą one spraw czysto zawodowych. Kiedy gasną kamery relacje między nią a Egurrolą i Cichopek nadal pozostają przyjacielskie.

Zobacz też:

Agustin Egurrola był świadkiem kłótni Cichopek z Nowakowską. Wyjaśnia o co poszło

Idę Nowakowską zastąpi... Edyta Herbuś! Wielkie zmiany w "You Can Dance - Nowa Generacja"

Nerwowo na planie "You Can Dance"! Kasia Cichopek i Ida Nowakowska "pogryzły się"!


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy