Reklama
Reklama

Idę Nowakowską zastąpi... Edyta Herbuś! Wielkie zmiany w "You Can Dance - Nowa Generacja"

Ida Nowakowska ma już następczynię! Dotychczasową prowadzącą programu "You Can Dance - Nowa Generacja" zastąpi... Edyta Herbuś! Choć o decyzji kierownictwa Telewizji Polskiej mówiło się w kuluarach od wielu tygodni, dziś ta informacja została potwierdzona.

Idę Nowakowską zastąpi... Edyta Herbuś?! Wielkie zmiany w "You Can Dance - Nowa Generacja"

Ida Nowakowska od lat robi co tylko może, by bronić swojego tytułu ulubienicy Telewizji Polskiej. Choć prezenterka karierę przed kamerami rozpoczęła jako nastolatka występująca w TVN-ie, na dobre zadomowiła się w mediach państwowych. Przez pewien czas nie tylko prowadziła "Pytanie na Śniadanie", ale i "You Can Dance - Nowa Generacja". Już w czerwcu plotkowano, iż w tanecznym programie nastąpią znaczące zmiany i dziś Telewizja Polska je potwierdziła.

Reklama

Nową prowadzącą "You Can Dance - Nowa Generacja" będzie Edyta Herbuś, Ida natomiast - zasiądzie w jurorskim fotelu obok Agustina Egurroli oraz Kasi Cichopek. Przypomnijmy, że Edyta, tak jak i Ida, ma za sobą taneczną przeszłość w TVN - wystąpiła w dwóch edycjach programu "Taniec z Gwiazdami". Tancerka najpierw partnerowała Kubie Wesołowskiemu, później - Marcinowi Mroczkowi.

Myślicie, że Idzie spodobała się ta zmiana?

Zobacz też:

Klaudia Halejcio dopiero co narzekała na raty kredytu, a teraz wydała 18 tys. złotych na... obraz!

Tomasz Lis sprzedaje swoją ogromną posiadłość w Konstancinie. Cena zwala z nóg

Nie musicie oglądać rozmowy Stanowskiego ze Schreiber. Zrobiliśmy to za was


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy