Reklama
Reklama

Ida Nowakowska nie poprowadzi "You Can Dance - Nowa generacja". Zmiany nie tylko w jury!

Ida Nowakowska (31 l.) to nie tylko tancerka, osobowość medialna i celebrytka, ale również prowadząca. Kobieta wciela się w rolę gospodyni w "Pytaniu na Śniadanie", a także była gwiazdą formatu "You Can Dance - Nowa generacja", który emitowany jest na TVP. Jak się teraz okazuje, 31-latka nie poprowadzi kolejnej edycji show!

Ida Nowakowska rozpoznawalność zyskała wiele lat temu, gdy jako nastolatka wystąpiła w show "You Can Dance". Następnie celebrytka skupiła się na edukacji i przeniosła się do USA. Tam studiowała aktorstwo na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. To właśnie w Stanach Zjednoczonych 31-latka poznała swojego męża, Jacka Herndona, z którym ma syna Maksymiliana Marka.

Reklama

Obecnie Nowakowska znana jest z prowadzenia formatu "Pytanie na Śniadanie". Nie da się ukryć, że Ida stała się ulubienicą TVP i przez pewien czas mogła również poszczycić się rolą gospodyni w show "You Can Dace - Nowa generacja".

Teraz media podają, iż w kolejnej edycji Ida nie wcieli się w tę rolę!

Plotki okazały się prawdą. Nowakowska nie poprowadzi "You Can Dance"!

Show dla dzieci "You Can Dane - Nowa generacja" emitowany jest na TVP. Obecnie trwają precastingi do kolejnej odsłony tanecznego programu, ale jak się okazało, producenci formatu wprowadzili kilka zmian. Jak podaje portal "Onet. Plejada" w składzie jurorów pozostanie tylko wymagający Agustin Egurrola. Nie będzie już Klaudii Antos oraz brata Małgorzaty Rozenek-Majdan, Mishy Kostrzewskiego.

Ten sam serwis podaje, że zamiast brata "Perfekcyjnej" oceniać taneczne zmagania najmłodszych będzie... Ida Nowakowska, która do tej pory prowadziła format.

Kto zatem poprowadzi program?

"You Can Dance - Nowa generacja" - zmiany w show!

Według doniesień "Plotka" w show "You Can Dance - Nowa generacja" pojawi się również Katarzyna Cichopek! Celebrytka, o której głośno jest ze względu na rozstanie z Marcinem Hakielem, ma bardzo dużo wspólnego z tańcem. To właśnie w "Tańcu z Gwiazdami" poznała swojego męża, z którym właśnie się rozwodzi. Plotkuje się, iż to właśnie Cichopek będzie prowadzącą, lub również pojawi się w jury.

O rolę gospodyni show ma ubiegać się również Edyta Herbuś i Małgorzata Tomaszewska.

Którą z pań chcielibyście zobaczyć w programie?

Ida Nowakowska: wiek, kariera, rodzina

Ida Nowakowska urodziła się w grudniu 1990 roku. Jest córką pisarza Marka Nowakowskiego. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkołę Baletową im. Romana Turczynowicza w Warszawie.

W 2014 roku ukończyła kierunek aktorstwa na Wydziale Teatru, Filmu i Telewizji na Uniwersytecie Kalifornijskim w Los Angeles. 

Nowakowska uczestniczyła w pierwszej edycji programu rozrywkowego TVN "You Can Dance. Po prostu tańcz". W 2018 roku nawiązała współpracę z Telewizją Polską.

W 2015 roku poślubiła Jacka Herndona, a w 2021 roku na świat przyszedł ich syn.

Zobaczcie również:

Wachowicz szczerze o konflikcie z Makłowiczem. Wyjawiła też tajemnicę swojego programu o gotowaniu

Hanna i Tomasz Lis wzięli cichy ślub, a potem równie cichy rozwód. Dlaczego się rozstali?

Krzysztof Rutkowski w "Tańcu z Gwiazdami"! To nagranie już robi furorę

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy