Reklama
Reklama

Nerwowo na planie „You Can Dance”! Kasia Cichopek i Ida Nowakowska „pogryzły się”!

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska sprawiają wrażenie łagodnych i cierpliwych. Tymczasem na planie „You Can Dance – Nowa Generacja” wszczęły awanturę o jednego z uczestników! Co na ten temat ma do powiedzenia reżyser programu?

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska jurorkami w "You Can Dance - Nowa Generacja"

Kasia Cichopek i Ida Nowakowska od dłuższego czasu są związane z Telewizją Publiczną. Znają się zatem nie od dziś i dotąd wydawało się, że świetnie się dogadują. Jak się okazuje, nie zawsze...

Obie prezenterki pracują obecnie nie tylko przy produkcji "Pytania na śniadanie", ale także odświeżonej wersji "You Can Dance", gdzie zasiadają w fotelach jurorskich.

Obie mają mniejsze bądź większe doświadczenie taneczne, choć w tym zestawieniu wygrywa zdecydowanie Ida Nowakowska, która tańczyła zawodowo balet. Kasia Cichopek natomiast wygrała siedemnaście lat temu "Taniec z gwiazdami", a później tańczyła już raczej tylko dla przyjemności. Wprawdzie była częstym gościem w szkołach tańca swojego prawie już byłego męża, Marcina Hakiela, a w przeszłości nawet nagrała z nim kurs tańca, jednak na co dzień zajmowała się aktorstwem.

Reklama

To nie przeszkodziło jednak producentom zatrudnić gwiazdę "M jak miłość" do oceniania umiejętności tanecznych uczestników "You Can Dance - Nowa Generacja".

Cichopek i Nowakowska kłócą się na planie "You Can Dance"

Jak się jednak okazuje, na planie między Cichopek a Nowakowską dochodzi do sporów i awantur! Obie bowiem są ponoć bardzo charakterne i nie odpuszczają!

"Czasami między nimi iskrzy, ale nie uważam, że to źle, bo widzowie chcą emocji. Obie są bardzo ambitne i profesjonalne, ale te ich emocje wypływają jeszcze bardziej, bo obie są matkami, nie chcą nikogo skrzywdzić. Ale to talent show i czasem trzeba komuś podziękować. I tu właśnie może budzić się niezadowolenie którejś z nich. Nie zmienia to faktu, że potrafią się pokłócić na śmierć i życie dla dobra któregoś z uczestników. Wychodzą z nich ogromne emocje i bardzo dobrze, bo dzięki temu program nie jest nudny jak flaki z olejem" - mówi "Faktowi" reżyser programu, Mikołaj Dobrowolski.

Mężczyzna podkreśla, że choć obie panie generalnie darzą się życzliwością, to kiedy zasiadają za stołem jurorskim, odkładają na bok sympatię, przez co niejednokrotnie dochodzi do kłótni, tak jak to miało miejsce ostatnio, gdy "pożarły się" o jednego z uczestników podczas nagrania. Ich wymiana zdań przerodziła się wręcz w awanturę!

Reżyser docenia jednak, że obie potrafią w umiejętny sposób podejść do uczestników. W tym zakresie ponoć procentuje wiedza psychologiczna Cichopek ze studiów, natomiast Ida Nowakowska jest dla wszystkich autorytetem ze względu na doświadczenie ze szkoły baletowej, choć sama ponoć stara się unikać "hardcorowych" metod wyniesionych z tej szkoły.

"Jurorką w drugiej edycji została dlatego, że w pierwszej edycji była jedną z najpopularniejszych osób na planie. Ona jest dla nich dużym autorytetem tanecznym. Kiedy mówi im, że muszą popracować nad jakimś chasse czy pas, one jej słuchają" - mówi reżyser o Nowakowskiej.

Wiedzieliście, że Cichopek i Nowakowska są takie charakterne?

Zobacz też:

Ida Nowakowska posłuchała ekspertów z "Pytania na śniadanie". Inflacja jej niestraszna

Kasia Cichopek narzeka na warunki pracy w "Pytaniu na śniadanie"

Lewandowski w nowej roli. Polak potwierdza

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy