Reklama
Reklama

Przepowiednia związku Cichopek i Kurzajewskiego. Wróżka nie pozostawia wątpliwości

Od marca jesteśmy świadkami istnego trójkąta towarzyskiego w postaci Katarzyny Cichopek (39 l.), Marcina Hakiela (38 l.) i Macieja Kurzajewskiego (49 l.). Jeden z tabloidów postanowił dowiedzieć się, jaką przyszłość ma relacja aktorki i prezentera sportowego. Czy ich uczucie będzie gorące, jak dotychczas, czy może tylko będzie się tliło? Na te pytania odpowiedziała wróżka Anna Kempisty.

Kiedy wybuchła w internecie wiadomość, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się i planują rozwód, automatycznie połączyli aktorkę z jej kolegą z telewizji, Maćkiem Kurzajewskim. Choć na początku wydawało się, że ich relacja idzie ku dobremu, ostatnio zauważyliśmy, że entuzjazm wynikający z zauroczenia, ewidentnie zmalał. Co na ten temat mówi wróżka, Anna Kempisty?

Reklama

Fatalna przepowiednia związku Cichopek i Kurzajewskiego: jak rozwijał się ich romans?

Rozstanie aktorki z mężem, tancerzem było szokiem dla mediów i fanów pary. Byli ze sobą 17 lat, to Marcin Hakiel zasugerował, że żona go zdradziła. Bardzo też przeżywał rozstanie na swoim Instagramie.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nigdy nie odnieśli się do plotek na temat ich rzekomego romansu i związku. Choć pracownicy z TVP chętnie dzielili się informacjami na temat kolegi i koleżanki z pracy i zapewniali, że na planie "Pytania na śniadanie" nie mogą się od siebie odkleić.

Milczeli też, kiedy wyciekły taśmy z prywatnymi rozmowami Cichopek i Kurzajewskiego. "Afera podsłuchowa" również nie sprowokowała ich do zatwierdzenia lub zaprzeczenia ich relacji miłosnej.

Eksplozję uczucia mogliśmy obserwować przed 59. Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu. Byli prowadzącymi festiwal, czule się zachowywali wobec siebie na próbach, a także po imprezie o 3 w nocy wrócili razem do hotelu.

Co dalej z relacją Cichopek i Kurzajewskiego? Anna Kempisty nie pozostawia złudzeń

"Twoje Imperium" postanowiło dowiedzieć się, co czeka Cichopek i Kurzajewskiego. Czy ich relacja wytrzyma? Czy pozostaną tylko w sferze przyjacielskiej? Takie pytania zadali wróżce, Annie Kempisty.

Tarocistka wyczytała w kartach, że romans, który doprowadził do rozstania Cichopek i Hakiela jest już skończony. Zobaczyła też, że wkrótce u boku Kasi znajdzie się inny adorator. Niestety ani ten ani przyszłe związki nie będą udane, a aktorka będzie z tego powodu cierpieć.

Według Anny Kempisty, pomimo tego, co publikuje w sieci Marcin Hakiel, nadal cierpi po rozstaniu z Cichopek. Jego nowej partnerce chyba nie spodoba się taka odpowiedź.

Zobacz także:

Marcin Hakiel zapytany o nową ukochaną. Swoją odpowiedzią podgrzał atmosferę!

Tak Cichopek zareagowała na nową partnerkę Hakiela. Wydało się, co na jej temat Kasia opowiada znajomym

Katarzyna Cichopek ujeżdża konia na plaży, a w tle zachód słońca! Nie była sama...

Cichopek odżywia się najzdrowszą dietą na świecie. "Mam wrażenie, że mi służy"

Jak nosić szorty? Gwiazdy je kochają! Sprawdzamy, która wygląda w nich najlepiej


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy