Reklama
Reklama

Katarzyna Cichopek: Łóżkowe sensacje o gwieździe TVP. Robiła to nawet, gdy była jeszcze z Hakielem

Katarzyna Cichopek postanowiła ostatnio pochwalić się sekretami ze swojego życia prywatnego. Choć wydawało się, że o gwieździe TVP wiemy już chyba wszystko, okazuje się, że Kasia nadal potrafi czymś zaskoczyć. Tym razem chodzi o jej niezwykłą umiejętność...

Kasia Cichopek od miesięcy niemal nieustannie jest obiektem zainteresowania mediów plotkarskich. Wszystko oczywiście z powodu głośnego rozstania z Marcinem Hakielem i plotek na temat jej rzekomego romansu z Maćkiem Kurzajewskich.

"Łączy ich coś więcej niż tylko praca" - orzekli koledzy z "Pytania na śniadanie", a mąż Marcin pożalił się, że żona swego czasu poprosiła o więcej wolności, a ostatecznie okazało się, że "ta wolność ma imię". 

Telenowela z "Cichopkami" trwa więc w najlepsze i niewiele wskazuje na to, by miał szybko się zakończyć. W końcu rozprawa rozwodowa dopiero przed nimi. 

Reklama

W jednym z ostatnich wywiadów gwiazda TVP opowiedziała, jak radzi sobie po rozstaniu z Hakielem. Okazało się bowiem, że zainteresowanie tabloidów przełożyło się na rozkwit jej kariery w mediach.

Szefostwo postanowiło najwyraźniej wykorzystać wielkie zainteresowanie jej osobą od promocji swoich produkcji. Zaczęło się od powierzenia jej i Kurzajewskiemu prowadzenia festiwalu w Opolu.

Potem okazało się, że Kasia dostała pracę przy nowym programie o wnętrzach, a także została jurorką w nowej edycji "You Can Dance". 

Jak udaje jej się to wszystko ogarnąć? Ostatnio miała chwile wytchnienia od dzieci, bo Hakiel zabrał je na wakacje do USA. Okazało się, że planowali wspólnie ten wyjazd od kilku lat. Ostatecznie tancerz postanowił, że sam spełni marzenie swych pociech. 

Cichopek w lipcu miała za dużo zobowiązań zawodowych, by wyjechać z nimi. Zresztą byłoby to chyba dość kłopotliwe, bo małżonkowie nie mają chyba najlepszych relacji. Ostatnio, gdy Hakiel "zwracał jej dzieci", nie podała mu nawet ręki i unikała go wzrokiem.

Cichopek ma niezwykłą umiejętność

W rozmowie z "Faktem" wyznała za to, że świetnie sobie radzi po rozstaniu i rewelacyjnie łączy obowiązki zawodowe z opieką nad dziećmi. Wszystko dzięki niebywałej umiejętności, którą posiadła.

Mimo natłoku zajęć i stresujących sytuacji, ona nadal wygląda świeżo i promiennie. Jak to robi? Okazuje się, że potrafi zasnąć "wszędzie i o każdej porze". 

"Jestem śpiochem. Nauczyłam się spać wszędzie i o każdej porze. Krótkie drzemki w ciągu dnia dają mi dużo energii i działają bardzo kojąco na twarz, całe ciało i włosy" – zdradziła Kasia w rozmowie z Faktem.

Też tak potraficie?

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek pracuje na 4 etatach. Powrót do czasów świetności?

Kasia Cichopek nie żywi urazy do Hakiela i jest mu wdzięczna! "Cieszę się, że Marcin..."

Gwiazdy i ich rozmiary stóp. Niektóre przykłady mogą zaskoczyć!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama