Reklama
Reklama

Kasia Cichopek i Maciek Kurzajewski: To koniec "romansu"?! Sensacyjne wieści i to przed rozwodem z Hakielem

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel obwieścili światu kilka miesięcy temu, że ich małżeństwo dobiegło końca. Tancerz zasugerował, że matka jego dzieci nie była mu wierna. Tabloidy szybko zaczęły donosić, że gwiazda TVP mocno zbliżyła się do Maćka Kurzajewskiego, z którym pracuje w "Pytaniu na śniadanie". "Łączy ich coś więcej niż tylko praca" - zapewniał w "Na Żywo" pracownik śniadaniówki. Sami zainteresowani nigdy nie potwierdzili tych rewelacji, ale też im nie zaprzeczyli. Teraz okazuje się, że prawdopodobnie nie ma już czego potwierdzać, bo doszło do rozstania. Tak przynajmniej twierdzi... wróżka z "Twojego Imperium"...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są tematem niemal dnia codziennego dla mediów plotkarskich. Faktycznie ich oświadczenie sprzed kilku miesięcy, że to koniec ich związku, wywołało ogromne poruszenie. 

Chyba mało kto się spodziewał, że między nimi jest aż tak źle, że jedynym rozwiązaniem było rozstanie.

I pewnie po paru dniach o sprawie większość zdążyłaby zapomnieć, gdyby nie zadziwiająca aktywność Hakiela, który zaczął sugerować w social mediach, że to nie on jest winny rozpadowi małżeństwa. 

Reklama

Cichopek i Hakiel: Tak wygląda ich życie po rozstaniu

Na całość poszedł jednak w "Mieście kobiet", gdzie wyznał Oli Kwaśniewskiej, że Kasia nie była mu wierna, "prosząc od dłuższego czasu o więcej wolności".

"Ostatecznie okazało się, że ta wolność ma imię" - te słowa cytowały niemal wszystkie media w kraju.

Szybko tabloidy zaczęły donosić, że Cichopek mocno zbliżyła się do Maćka Kurzajewskiego, z którym prowadzi "Pytanie na śniadanie". Sami zainteresowani nie potwierdzili tych rewelacji, ale też nigdy im nie zaprzeczyli.

TVP postanowiła wykorzystać nawet chwilowe zainteresowanie Kasią i Maćkiem, powierzając im chociażby wspólne prowadzenie festiwalu w Opolu. 

Potem poznaliśmy m.in. szczegóły ustaleń dotyczących opieki nad dziećmi. A nawet zaczęto donosić, że i Hakiel w końcu znalazł pocieszycielkę. 

Amor nie sprzyja Cichopek

I na to wszystko wkracza słynna wróżka i tarocistka Anna Kempisty, która w "Twoim Imperium" mówi, co zobaczyła w kartach. I nie są to zbyt ciekawe rzeczy...

Jak przekonuje wróżka, wbrew ostatnim zapewnieniom, Hakiel wcale nie uporał się z bólem po rozstaniu z żoną. Upłynie jeszcze dużo czasu, zanim się pozbiera. 

"Zwłaszcza, że rozmowy między byłymi małżonkami nadal będą trudne, a ustalanie spraw zręcznie i bezdyskusyjnie będzie narzucać pani Kasia" - prorokuje Kempisty. 

Wróżka przyjrzała się też relacjom Katarzyny i ma fatalne wieści. Okazuje się, że Kasia już zaliczyła kolejne rozstanie...

"Karty mówią, że liczyła na nowe miłosne wyzwanie, ale żadna energia nie była temu przychylna. Zresztą za chwilę pojawi się nowy adorator" - wieszczy tarocistka.

Niestety, nowy zalotnik okaże się bardzo złym wyborem...

"Lista minusów urośnie przy nim zbyt szybko. Pani Kasia da sobie z nim spokój. Nastanie czas rozczarowania" - podsumowuje gorzko wróżka. 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski mają teraz "cudowny czas". A tu jeszcze takie wieści o córce

Kulisy spotkania Cichopek i Hakiela pod jego domem. Ich zachowanie mówi wiele! "Zaparkowała za śmietnikiem"

Katarzyna Cichopek złożyła obietnicę dzieciom. Uprzedził ją mąż. Katolicki tygodnik potwierdził plotki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy