Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek i Kurzajewski mają teraz "cudowny czas". A tu jeszcze takie wieści o córce

Katarzyna Cichopek od kilku miesięcy jest jednym z "ulubionych" tematów prasy plotkarskiej. Bez wątpienia gwiazda ma teraz swoje kolejne pięć minut, bo od ofert pracy nie może się opędzić. Teraz dzieci aktorki spędzają czas z Marcinem Hakielem w USA, więc Cichopek może w pełni poświęcić się karierze. Jak obwieszcza jeden z tygodników, w jej życiu "zapowiada się cudowny czas" z jeszcze jednego powodu...

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kilka miesięcy temu wywołali niezłą medialną burzą, gdy obwieścili światu, że się rozwodzą. 

Od tego momentu wydarzyło się naprawdę sporo. Tancerz zaczął bowiem ujawniać "pikantne" szczegóły z ich życia małżeńskiego. W rozmowie z Olą Kwaśniewską stwierdził nawet, że żona nie była mu wierna. 

Tabloidy szybko orzekły, że Cichopek mocno zbliżyła się do Maćka Kurzajewskiego, z którym pracuje w "Pytaniu na śniadanie". Sami zainteresowani nie potwierdzili tych plotek, ale też nigdy niczemu nie zaprzeczyli. 

Ich pracodawca nawet postanowił wykorzystać zainteresowanie ich znajomością, powierzając chociażby prowadzenie festiwalu w Opolu. Kasia zresztą na brak pracy narzekać w ostatnim czasie nie może.

Reklama

Katarzyna Cichopek: Zapowiada się cudowny czas

Właśnie została jurorką w tanecznym show TVP, wcześniej ogłosiła, że poprowadzi też program o wnętrzach. A to zapewne nie koniec ofert. 

Ostatnio Marcin Hakiel zabrał dzieci na wakacje do Stanów, więc Cichopek może w pełni poświęcić się rozwijaniu kariery telewizyjnej, w czym zapewne mocno wspiera ją Maciej Kurzajewski.

"Kasia jest w te wakacje bardzo zapracowana, ale cieszy się z nowych wyzwań, jakie ją czekają, choć czasem zmęczenie daje o sobie znać" - potwierdza w tygodniku "Świat i Ludzie" znajoma. 

Sił i energii dostarcza jej nie tylko wspierający ją na każdym kroku przyjaciel ze śniadaniówki, ale też dzieci: Adam i Helena.

Niebywałe wieści o córce Cichopek

Jak donosi tygodnik, z nowej tanecznej fuchy mamy najmocniej właśnie ucieszyła się córka Kasi. Okazuje się, że mała jest niebywale utalentowana i równie mocno, co jej rodzice, kocha taniec. 

Od lat trenuje pod okiem mamy i taty, zawodowego tancerza. Ostatnio rodzice wspólnie mogli oklaskiwać ją podczas wydarzenia 'Letnie Pokazy Taneczne' w warszawskim Teatrze Roma" - informuje tygodnik. 

"Jest uzdolniona artystycznie. Nie tylko tańczy, ale również gra na pianinie. Oboje są z niej bardzo dumni" - zdradza znajoma Cichopek. 

Po powrocie dzieci z USA Cichopek zamierza wziąć też krótki urlop w pracy, bo nie chce być gorsza od ich ojca i też planuje im zapewnić masę atrakcji. 

"W przerwie między zdjęciami do nowych projektów wyjeżdża z dziećmi na urlop. Wybierają się nad polskie morze" - zdradza źródło tygodnika. 

Czy Maciej Kurzajewski do nich dołączy? Tego informator zdradzić jednak już nie chciał...

Zobacz też:

Agustin Egurrola był świadkiem kłótni Cichopek z Nowakowską. Wyjaśnia o co poszło

Kasia Cichopek nie żywi urazy do Hakiela i jest mu wdzięczna! „Cieszę się, że Marcin…”

Syn Rzeźniczaka nie żyje. Matka jego córki Inez zamieściła wstrząsający wpis o śmierci Oliwiera

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy