Reklama

Reklama

Reklama

Syn Rzeźniczaka nie żyje. Matka jego córki Inez zamieściła wstrząsający wpis o śmierci Oliwiera

Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień przeżywają dramatyczne chwile. Ich synek Oliwier przegrał walkę z chorobą. Tragiczne informacje z Izraela przekazała jego zdruzgotana mama. Głos zabrał też sam piłkarz. Niespodziewanie na śmierć Oliwiera zareagowała też Ewelina Taraszkiewicz, z którą piłkarz ma córkę Inez. Jej wpis chwyta za serce...

Magdalena Stępień poinformowała, że jej ukochany synek Oliwier nie żyje. 

"Choroba Oliwierka niestety szybko rozprzestrzeniła się i zabrała naszego Aniołka tutaj na Ziemi Świętej, w Izraelu. Czujemy niewyobrażalny ból, ale i ogromną wdzięczność, za każdy dzień jego życia. Było tych dni dokładnie 376" - napisała w przejmującym wpisie. 

W poście zawarto również informacje dotyczące pogrzebu Oliwiera. Ceremonia pogrzebowa ma się odbyć w najbliższy poniedziałek w Oleśnicy.

Ten sam wpis przekleił także Jakub Rzeźniczak, który w ostatnich miesiącach był mocno skonfliktowany z matką Oliwiera. Para kłóciła się o sposoby leczenia malucha. 

Reklama

Poruszający wpis matki córki Rzeźniczaka

Magda postanowiła zorganizować zbiórkę na jego leczenie w Izraelu, czemu sprzeciwiał się Kuba, twierdząc że fachową opiekę Oliwier może mieć też w Polsce. 

Przy okazji wylała się na niego fala hejtu, że Stępień zbiera fundusze na leczenie, a przecież piłkarze raczej do biednych nie należą. 

Kondolencje spływają z całej Polski. Wyrazy ubolewania wyrażają liczne gwiazdy. Niespodziewanie wpis zamieściła także Ewelina Taraszkiewicz, matka córki Rzeźniczaka Inez.

To z Eweliną Jakub wdał się w romans, gdy był mężem Edyty Zając. Okazało się jakiś czas temu, że Magda Stępień nawiązała znajomość z Eweliną, z którą nawzajem się wspierały. 

Teraz mama Inez postanowiła uczcić pamięć Oliwiera, publikując fragment piosenki Erica Claptona "Tears in Heaven". Utwór ten muzyk skomponował po śmierci swojego 4-letniegi synka. 

Bardziej wymownego wpisu Ewelina zamieścić nie mogła...

Zobacz też:

Syn Rzeźniczaka nie żyje

Magda Stępień przeszła przez piekło

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama