Reklama
Reklama

Marcin Hakiel w programie "Miasto kobiet". Wyciekł fragment rozmowy: "Ja się tego nie wstydzę"

W programie "Miasto kobiet", Marcin Hakiel (38 l.) pierwszy raz w szczerym wywiadzie przed kamerami opowie o tym, co czuje i co przeżywa po rozstaniu z Katarzyną Cichopek. Bazując na swoim doświadczeniu, Hakiel mówi wprost: "Ja się tego nie wstydzę". Oto przedsmak wywiadu Hakiela w TVN Style. Przedpremierowy fragment właśnie wyciekł do sieci!

Marcin Hakiel i Katarzyna Cichopek - wydawali się małżeństwem idealnym. Jak do tej pory nie zdradzili, co było powodem ich rozstania, przez to wciąż narastają nowe plotki. To może się zmienić dzięki szczerości tancerza i biznesmena, który postanowił złamać obietnicę w wydanym oświadczeniu, że "jest to jedyne nasze oświadczenie w tej kwestii i nie będziemy tego komentować". Co powie Hakiel w rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską?

Reklama

Marcin Hakiel w wywiadzie dla "Miasta kobiet"

W oficjalnej zapowiedzi programu możemy przeczytać: "Marcin Hakiel, choreograf i tancerz, opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o swoich emocjach związanych z rozstaniem. Przez 14 lat był mężem aktorki Katarzyny Cichopek. Niedawno wydali wspólne oświadczenie o rozpadzie ich związku. Gość "Miasta kobiet" zdradzi nam, co czuje mężczyzna porzucony i jak zamierza budować swoje życie na nowo". 

Jesteście gotowi na wyznania Hakiela? Na pewno cało rozmowa jest przepełniona emocjami, być może smutkiem, żalem i poczuciem niesprawiedliwości, ponieważ nie raz Hakiel na Instagramie sugerował, że to on został zraniony.

Marcin Hakiel w pierwszym wywiadzie po rozstaniu

Tancerz i choreograf przez 17 lat był związany z aktorką. Nic więc dziwnego, że zniknięcie tak bliskiej osoby będzie wymagało czasu i przyzwyczajenia się do nowej sytuacji.

Cały wywiad Marcina Hakiela będzie można obejrzeć w niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 12:30 w programie "Miasto kobiet" na antenie TVN Style. Powtórka programu będzie emitowana w ten sam dzień o godzinie 22:15.

Fani na Instagramie doradzają Hakielowi

Od kiedy 11 marca Marcin i Kasia oznajmili, że ich małżeństwo dobiegło końca, mężczyzna nie mógł pogodzić się ze stratą partnerki. Wszystko to owocowało wyjątkową aktywnością Hakiela w social mediach. Na Instagramie Hakiela @marcinhakiel dowiedzieliśmy się między innymi o: problemie alkoholowymkorzystaniu z terapiicytowaniu papieża i publikacji ślubnych zdjęć.

Co na to wszystko fani tancerza? Klasycznie, jak to internetowi doradzacze: "weź się w garść".

Zobacz także:

Cichopek jako słodka pokojówka pobudza wyobraźnię. Ciekawe, jak zareaguje na wywiad Hakiela

Szok, jak teraz żyje Marcinkiewicz. "Mam kromkę chleba, czasem nawet z masłem"

Donald Tusk kończy 65 lat. Dostanie najwyższą emeryturę w Polsce?

Jasnowidz Krzysztof Jackowski pokazał "mapę grozy". Wytłumaczył, o co w niej chodzi

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy