Reklama
Reklama

Hakiel: pierwszy wywiad po rozstaniu z Cichopek przed kamerami. Zwierzy się Kwaśniewskiej: "Trochę słodko, trochę kwaśno"

Marcin Hakiel (38 l.) opowie o rozstaniu z Kasią Cichopek (39 l.) przed kamerą! To będzie pierwszy wywiad tancerza od czasu ogłoszenia rozstania i rozwodu w marcu tego roku!

Marcin Hakiel opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej wszystko o małżeństwie i rozstaniu ze swoją wieloletnią partnerką Katarzyną Cichopek. Czy to będzie przełom w sprawie?

Hakiel: pierwszy wywiad po rozstaniu z Cichopek. "Trochę słodko, trochę kwaśno"

Marcin Hakiel został zaproszony do programu, aby opowiedzieć o odczuciach i emocjach związanych z rozstaniem. Tancerz był przez 14 lat w małżeństwie z aktorką, a od 17 lat byli parą. Razem przeżywali wzloty i upadki, ale trwali nadal. Para doczekała się dwójki dzieci, którą razem wychowywali (13-letni Adam i 9-letnia Helenka).

Reklama

Jak Hakiel zachęcił do oglądania programu? Na Instastories dodał filmik, który opatrzył napisem "Trochę słodko, trochę kwaśno". Czyżby chodziło o jego wyznania, czy może o samą Aleksandrę Kwaśniewską?

Hakiel zwierzy się Aleksandrze Kwaśniewskiej w programie "Miasto Kobiet"

Hakiel w programie "Miasto kobiet" opowie Aleksandrze Kwaśniewskiej o rozpadzie w związku. Czego możemy się spodziewać? Przeglądając wszystkie poprzednie wywody Hakiela na Instagramie @marcinhakiel, na których opowiedział między innymi o: problemie alkoholowymkorzystaniu z terapiicytowaniu papieża, publikacji ślubnych zdjęć, a także braku możliwości powrotu do żony to możemy spodziewać się wszystkiego.

Program będzie można zobaczyć w niedzielę, 24 kwietnia o godzinie 12:30 na kanale TVN Style. Powtórka programu "Miasta kobiet" z Hakielem w roli głównej będzie o 22:15.

Hakiel i Cichopek: rozstanie i rozwód

Kilka tygodni temu Marcin Hakiel i Kasia Cichopek poinformowali o tym, że podjęli decyzję o rozstaniu. Oświadczenie, które wspólnie wydali było szokiem dla ich fanów, ale i też wszystkich obserwujący Polski show-biznes.

Jak wiadomo, oświadczenie oświadczeniem, a życie życiem. Kasia nabrała wody w usta i rzeczywiście niczego nie komentuje w kwestii wkrótce byłego męża, rozstania, czy rozwodu. Natomiast Hakiel, ewidentnie sobie nie radził i wszelkie przemyślenia lub żale lądowały na jego Instagramie, co oczywiście tylko podsycało plotki.

Cichopek i Kurzajewski: romans utrzymywany w tajemnicy

O romansie Cichopek i Kurzajewskiego napisano już prawie wszystko. Zaciśnięcie znajomości aktorki i komentatora sportowego zaczęło się od wspólnego prowadzenia programu "Pytanie na śniadanie". 

Dziś, po wyznaniach Hakiela o porzuceniu i stracie, można się zasugerować, że został porzucony przez Cichopek dla Kurzajewskiego. Innym faktem jest, że Cichopek sama powiedziała, że nie chciała małżeństwa. Jak jest naprawdę? Może niedługo sie dowiemy!

Będziecie oglądali pierwszy wywiad Hakiela przed kamerami po rozstaniu z Cichopek?

Zobacz też:

"Ślub od pierwszego wejrzenia" zakończony rozwodem. Kasia przyznaje się do porażki

Ryszard Rynkowski chciał, by żona prowadziła dom. Postawiła się, dziś prowadzi dochodowy biznes

Agata Młynarska znowu w szpitalu. "Bywa różnie. Raz lepiej, raz gorzej"

Co oznaczają emotikony? 10 najpopularniejszych emotek na Facebooku, Instagramie i Snapchacie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek | Aleksandra Kwaśniewska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy