Reklama
Reklama

Marcin Hakiel już nie tęskni za Cichopek. Zwierza się fanom, jak rasowy instagramer

Marcin Hakiel (38 l.) od momentu rozstania z Katarzyną Cichopek bardzo mocno zaangażował się w działalność w mediach społecznościowych. Tancerz nie ma najmniejszych oporów przed dzieleniem się intymnymi szczegółami ze swojego życia. Tym razem opowiedział o rozpadzie małżeństwa.

Marcin Hakiel: Instagram to jego nowy świat

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela nie przestaje budzić emocji. Fani gwiazdorskiej pary nie mogą zrozumieć, co musiało wydarzyć się w ich związku, że nagle zdecydowali go zakończyć. 14 lat ich wspólnego życia niespodziewanie stało się przeszłością. Początkowo oboje zapewniali, że nie zamierzają dzielić się szczegółowymi okolicznościami rozstania, jednak wraz z upływem czasu medialna presja rosła i w końcu tancerz nie mógł dłużej milczeć. Najpierw pozwalał sobie wyłącznie na zdawkowe komentarze. Teraz już otwarcie odnosi się do nieudanego małżeństwa z Cichopek, jednocześnie wyrastając na rasowego instagramera.

Reklama

Celebryta zgodnie z panującym w mediach społecznościowych zwyczajem, zorganizował dla swoich obserwatorów zabawę typu Q&A. Internauci mogli pytać go o wszystko, co też uczynili. Hakiel w Wielkanoc znalazł sporo czasu, aby odpowiedzieć fanom na nurtujące ich kwestie. Oprócz dość niezobowiązujących pytań typu "Jak się czujesz?", "Sushi czy steak" czy "Chciałbyś cofnąć czas?", pojawiły się również bardziej intymne tematy. Tancerz bez wahania odpowiadał na wszystko. 

Marcin Hakiel już nie tęskni za Cichopek

Internauci nie kryli zainteresowania kwestiami, związanymi z rozstaniem Marcina Hakiela i Katarzyny Cichopek. Jeden z obserwatorów bez ogródek spytał tancerza czy jeszcze tęskni za Kasią.

Fani nie mieli jednak dość i zaczęli drążyć temat. Jeden z użytkowników Instagrama dopytywał, dlaczego tancerz podsyca plotki, publikując zdjęcia z przeszłości. Okazuje się, że Marcin to prawdziwy romantyk. W ten sposób chciał pożegnać się z żoną.

Celebryta uważa, że nie ma nadziei na ratowanie jego małżeństwa. Jasno dał do zrozumienia, że w tym przypadku nie doczekamy się happy endu. 

Tymczasem Katarzyna Cichopek szaleje w tropikach. Aktorka spędzała święta na Malediwach. 

Zobacz też:

Renata Kaczoruk pojednała się z Rozenek-Majdan. Kto pierwszy wyciągnął rękę na zgodę?

Emmanuel Macron kusi gołym torsem. Tak chce pokonać Marine Le Pen?

Idealny dodatek do dań. Oto przepis na kulki ziemniaczane

Rosja. Nie żyje były wiceprezes Gazprombanku Władysław Awajew. Znaleziono ciała jego żony i córki

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy