Reklama
Reklama

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

Katarzyna Cichopek (39 l.) i Marcin Hakiel (38 l.) wciąż są jednym z najgorętszych tematów. Ich gesty, słowa, zachowania, a nawet posty na Instagramie są analizowane nie tylko przez fanów, ale i przez ekspertów zajmujących się rozszyfrowywaniem mowy ciała. Jedno jest pewne - rozwód Kasi Cichopek i Marcina Hakiela będzie wielkim show-biznesowym wydarzeniem w 2022 roku.

Kasia Cichopek i Marcin Hakiel zdecydowali rozstać się po 17 latach bycia parą, a zarazem 14 latach małżeństwa. To był nie lada szok dla branży, ale i fanów zgranej od tylu lat pary. Jak wiadomo, wszystko, co dobre, kiedyś się kończy, a konflikty i problemy w małżeństwie Cichopków trwały od lat. Ekspertka od spraw rodzinnych wyjaśnia mechanizmy dotyczące związków. Dlaczego tyle par ostatnio się rozstało?

Reklama

Dlaczego Cichopek i Hakiel rozstali się? Ekspertka nie ma wątpliwości

Ewa Żeromska, ekspertka od spraw rodzinnych mówi w "Fakcie" o powodach, dla których ludzie postanawiają się rozstać. Jedne z nich są prozaiczne, a inne bardzo poważne. 

Istotnym elementem rozstań były lockdowny wywołane przez koronawirusa. Zamknięcie w czterech ścianach na wiele dni lub tygodni sprawiło, że ludzie nie mogli już na siebie patrzeć. Nieważne, czy był to celebryta, czy "normalny" Kowalski.

Jednym z kolejnych "winowajców" rozstań i rozwodów jest... sama branża ślubna, która kreuje niezdrowe chęci pokazania się przed rodziną i znajomymi. Czasem potrzeba przeżycia wesela jest ważniejsza niż sam ślub i dalsze życie z drugą osobą.

Oberwało się również pracoholikom i zazdrosnym partnerom, którzy nie mogą poradzić sobie z tym, że ich druga połówka radzi sobie lepiej od nich

Coś w tym rzeczywiście jest, ponieważ według statystyk i danych Ministerstwa Sprawiedliwości w I połowie 2021 r. do sądów okręgowych w całej Polsce wpłynęły 38 662 sprawy o rozwód w pierwszej instancji. To o 14% więcej niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. 

Zatem pandemia, problemy w pracy i ogólna niechęć do pracy z partnerem nad związkiem mogły doprowadzić do rozwodu Cichopek i Hakiela? Mówi się również, że Hakiel mógł zostać zdradzony przez Cichopek, w wyniku romansu Cichopek i Kurzajewskiego. Jaka jest prawda? Tego pewnie nie dowiemy się nigdy.

Jakie słynne pary się rozstały?

Wszystko, co powiedziała ekspertka, można też łatwo powiązać z innymi gwiazdami show-biznesu. Po pięknym ślubie Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego para rozstała się po 3 miesiącach. Obecnie czekają na sprawę rozwodową.

Maria Dębska i Marcin Bosak rozwiedli się na początku 2022 i lekko mówiąc "nie darzą się sympatią", a jeszcze kilka miesięcy temu było wszystko w porządku. Do grona par, które się rozstały, na pewno można zaliczyć Monikę Richardson i Zbigniewa Zamachowskiego. Nie mają co prawda oficjalnego rozwodu, ale żyją już z nowymi partnerami. 

Zobacz też:

Hakiel rozpamiętuje małżeństwo z Cichopek słowami Papieża. A ona? Szaleje na Malediwach

"Rolnik szuka żony". Znamy kandydatów, którzy chcą znaleźć miłość w programie

Marianna Dufek odnalazła "trudne pamiątki" po Durczoku! Pokazała je publicznie

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski
Reklama
Reklama
Reklama