Reklama
Reklama

Marianna Dufek odnalazła "trudne pamiątki" po Durczoku! Pokazała je publicznie

Marianna Dufek (57 l.) i Kamil Durczok (†53 l.) byli małżeństwem przez 22 lata. Choć od śmierci dziennikarza minął niecały rok, to jego była żona stara się uporządkować swoje życie po jego stracie. Pomimo rozwodu, Marianna pomagała Kamilowi, chociażby w jego walce z białaczką. W świąteczną niedzielę postanowiła pokazać "trudne pamiątki" po Durczoku.

Marianna Dufek i Kamil Durczok rozwiedli się w 2017 roku, czyli cztery lata przed śmiercią dziennikarza w listopadzie 2021 r. Choć Marianna doznała wielu krzywd i upokorzeń ze strony byłego męża, wciąż wspierała go w chorobie i nie wypowiadała się źle na jego temat. Po latach okazało się, że Dufek miała podpisaną umowę milczenia z Durczokiem w zamian za rozwód. W szczerym poście na Facebooku, Marianna Dufek zdradziła, jakie znalazła "trudne pamiątki" po Durczoku i co stało się ze słynnym "Srebrnym Jabłkiem".

Reklama

Marianna Dufek znalazła "trudne pamiątki" po Durczoku

Marianna Dufek i Kamil Durczok pobrali się w 1995 roku. Przez 12 lat żyli ze sobą na odległość pomiędzy Warszawą a Katowicami. Marianna głównie zajmowała się wychowywaniem syna, a Kamil pracował w największych redakcjach w Polsce. 

Nawet podczas ogólnopolskiej afery związanej z oskarżeniami Kamila o mobbing i molestowanie seksualne w miejscu pracy, to Marianna stanęła w jego obronie i była oparciem dla niefrasobliwego dziennikarza. 

Podczas świątecznych porządków, była żona Duroczoka odnalazła "trudne pamiątki". Dziennikarka podzieliła się także refleksją na temat swojego procesu sprzątania.

Co się stało ze "Srebrnym Jabłkiem"?

Kolejną "trudną pamiątką" było "Srebrne Jabłko", które przyznano parze, których historia miłości najbardziej spodobała się czytelnikom magazynu "Pani". Wszyscy, którzy otrzymali te statuetki, uważają, że ciąży na nich klątwa. Wygląda na to, że nie pomylili się.

Może to odpowiedni motyw na film o Kamilu Durczoku, który chce wyreżyserować Patryk Vega?

Marianna Dufek i Kamil Durczok: historia miłości

Marianna Dufek, tak jak i Kamil Durczok urodzili się i wychowywali na Śląsku. Kamila poznała w pracy, gdy była u szczytu swojej kariery. Pobrali się w 1995 roku, a w 1997 przyszedł na świat ich pierwsze i jedyne dziecko, syn Kamil junior.

Kariera Marianny przystopowała, ale Kamila rozwijała się w zawrotnym tempie - pracował w TVP, Radiowej TRójce, RMF FM, Polsat News i TVN. Durczok zamieszkał w Warszawie, gdzie miał bliżej do pracy. Z kolei Marianna nigdy nie chciała wyjechać do Warszawy na stale. Przez 12 lat żyli na odległość.

W 2017 roku małżeństwo Marianny i Kamila dobiegło końca, a ich syn ciężko przeżył ich rozwód. Pomimo ekscesów, jakie wypływały na wierzch na temat zachowania Durczoka, Dufek zawsze wspierała i stała za byłym mężem murem.

Wiadomość o śmierci byłego męża wstrząsnęła Marianną. Nie spodziewała się, że jego życie zakończy się tak szybko i w taki sposób. Kamil Durczok zmarł 16 listopada 2021 roku w szpitalu w Katowicach. Powodem miał być rozległy krwotok wewnętrzny.

Zobacz także:

Kamil Durczok: Była żona zrobiła coś niezwykłego dla Ukraińców! Syn pomaga

Hakiel rozpamiętuje małżeństwo z Cichopek słowami Papieża. A ona? Szaleje na Malediwach

Weronika Marczuk wie to od ukraińskiej jasnowidzki! "Coś mu się stanie niedługo"

Katarzyna Cichopek przyznała, że "zaszalała"! Ludzie wprost: "To prawda, że zdradziłaś Hakiela z Kurzajewskim?"

Gwiazdy zdradzają swoje przepisy wielkanocne. Kiełbasa od Gessler, mazurek od Makłowicza

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marianna Dufek-Durczok | Kamil Durczok
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy