Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek już w dniu ślubu wiedziała, że nie wytrzyma w tym związku. "Ciążyła mi ta obrączka"

Rozstaniem Katarzyny Cichopek (39 l.) i Marcina Hakiela (38 l.) media żyją od wielu dni. Fani wciąż nie mogą wyjść z szoku po ogłoszeniu decyzji pary. Cichopek już jakiś czas temu wyznała, że wcale nie zamierzała brać ślubu z Marcinem Hakielem.

Katarzyna Cichopek już w dniu ślubu miała wątpliwości

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel wydawali się doskonale dobraną parą i jednym z bardziej udanych małżeństw w polskim show-biznesie. Wielu ich fanów nie tylko było zaskoczonych ich decyzją o rozstaniu, co oburzonych, że tak idealny wizerunek prezentowany przez oboje w mediach, był fałszywy. Para zmagała się z problemami od jakiegoś czasu, jednak powód rozstania nie jest do dzisiaj znany.

Wiadomo, że Katarzyna Cichopek wcale nie chciała wychodzić za mąż. Przed 14 laty powiedziała "tak" pod naciskiem rodziny i samego Marcina. To on nalegał na ślub. 

Reklama

Kiedy w 2008 roku stanęła na ślubnym kobiercu w sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, miała sporo wątpliwości. To był jej pierwszy poważny związek. Miała wówczas 26 lat i całe życie przed sobą. Nie chciała zrezygnować ze swojego panieńskiego nazwiska. Przeżywała, że ślub jest decyzją na całe życie.

Choć namowy Marcina i jego rodziców pomogły jej podjąć decyzję, to jeszcze po ślubie nie była pewna, czy dobrze zrobiła. 

I pewnie, gdyby nie ślub, to para już dawno by się rozstała. Byli ze sobą tak długo ze względu na ukochane dzieci, syna Adama urodzonego w 2009 roku i córkę Helenę, która wkrótce skończy dziewięć lat. Ale też przysięga małżeńska była dla Kasi przeszkodą.

Mimo że Marcin nalegał na to, by ratowali związek, Kasia zdecydowała, że to koniec. Również rodzice tancerza starają się zapobiec rozwodowi. Czy im się to uda? 

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek "dusiła się w małżeństwie". Wyjawiła, co w domu działo się od miesięcy! "To ona podjęła decyzję"

Doda wyjawiła szczegóły konfliktu z Agnieszką Woźniak-Starak. "Są tematy, których się nie powinno poruszać"

Księżna Kate w sukience w kropki. Taką kreację miała już Nicole Kidman

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Hakiel | Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy