Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek ujeżdża konia na plaży, a w tle zachód słońca! Nie była sama...

Katarzyna Cichopek miała ostatnio wiele nerwowych sytuacji. Na szczęście sytuacja między nią a Marcinem Hakielem zaczęła się uspokajać i prezenterka TVP mogła udać się na odpoczynek. Nie pojechała jednak sama, zabrała ze sobą córkę. Panie wybrały polskie morze i aktywne wakacje. Ostatnio jeździły konno po plaży przy zachodzie słońca!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: powody rozstania

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel postanowili wziąć rozwód. Ich rozstanie było ogromnym zaskoczeń, ponieważ dotychczas zapewniali w wywiadach, że wszystko między nimi gra. Okazuje się, że to jedynie pozory...

Po tym, jak wspólnie wydali oświadczenie, że nie zamierzają publicznie roztrząsać powodów tej decyzji, wydawało się, że to będzie cichy rozwód. Szybko jednak sytuacja uległa zmianie za sprawą Marcina Hakiela, który ewidentnie ma żal do swojej partnerki. 

Reklama

Marcin Hakiel ujawnia szczegóły związku

W rozmowie z Aleksandrą Kwaśniewską, w programie "Miasto kobiet", tancerz wyznał, że ma pewne podejrzenia... Zasugerował, że Cichopek kogoś ma. "Najtrudniejszy moment w tej całej sytuacji był taki, że moja była partnerka od jakiegoś czasu prosiła już o wolność, o więcej wolności, przestrzeni, ja jej to dałem, a pewnego dnia okazało się, że ta wolność ma imię" - zdradził. 

Okazuje się, że tancerz poczuł się skrzywdzony i nie radził sobie z emocjami. Z tego powodu zdecydował się na terapię. "Duże znaczenie mają doradcy, ja od jakiegoś czasu, jak razem mieszkaliśmy, byłem na terapii, bo sobie nie radziłem z różnymi rzeczami" - zwierzył się. 

Katarzyna Cichopek na wakacjach z córką

W mediach wybuchła burza, a Katarzyna Cichopek konsekwentnie milczała. Gwiazda TVP nie chciała podsycać plotek i nie odniosła się do słów swojego męża. Z czasem sytuacja przycichła, a między partnerami zapanował względny spokój. Ostatnio widać, że dogadują się w kwestii opieki nad dziećmi. Tancerz dopiero co wrócił z córką i synem z urlopu w USA. 

Teraz Cichopek postanowiła odpocząć i razem z córką wybrały się nad polskie morze. Prezenterka zamieściła na Instagramie zdjęcie na koniu, a na instastory wideo, na którym możemy zobaczyć, jak świetnie idzie jej jazda. Wszystko działo się na... plaży i to przy zachodzie słońca! "Wakacje w siodle. Odpoczęłam, nabrałam sił i powoli wracam. Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia" - napisała. 

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek: Łóżkowe sensacje o gwieździe TVP. Robiła to nawet, gdy była jeszcze z Hakielem

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

Kulisy spotkania Cichopek i Hakiela pod jego domem. Ich zachowanie mówi wiele! "Zaparkowała za śmietnikiem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL