Reklama

Reklama

Reklama

Cichopek odżywia się najzdrowszą dietą na świecie. "Mam wrażenie, że mi służy"

Kasia Cichopek od lat utrzymuje zgrabną sylwetkę, a jej cera dosłownie lśni. Okazuje się, że to nie tylko zasługa genów oraz ćwiczeń, ale także diety, która króluje w rankingach tych najzdrowszych. Co więc je?

Kasia Cichopek: kariera w mediach i rozstanie z Hakielem

Kasia Cichopek obecnie znów ma swoje pięć minut. Jej kariera na dobre zaczęła się ponad 20 lat temu i trwa do dziś. Szczyt jej popularności nastąpił siedemnaście lat temu, kiedy wygrała "Taniec z gwiazdami" i jeszcze w trakcie programu związała się z tancerzem, który uczył ją choreografii, Marcinem Hakielem. Para wzięła ślub, doczekali się dwojga dzieci, a dziś, jak wiemy, ich małżeństwo istnieje już tylko na papierze i niebawem otrzymają rozwód.

Cichopek w związku z rozstaniem i rzekomym nowym związkiem obecnie znów jest na ustach wszystkich. Media, podobnie jak wiele lat temu, interesują się wszystkim, co dotyczy jej życia, także takimi prozaicznymi rzeczami jak sposób odżywiania.

Reklama

Aktorka nigdy nie należała do osób otyłych, jednak jej sylwetka nieco zmieniała się na przestrzeni lat. Swego czasu ze względu na krągłą buzię Cichopek była nawet nazywana "pyzą". To jednak już przeszłość, gdyż obecnie gwiazda może się poszczycić doskonałą figurą, a jej twarz również wysmuklała.

Dieta Kasi Cichopek. Jak się odżywia?

W rozmowie z "Faktem" Kasia zdradziła, jak obecnie się odżywia. Otóż, jak się okazuje, stosuje dietę, która jest uznawana za najzdrowszą na świecie! Nie traktuje jej jednak jako sposobu na odchudzanie, a zwyczajnie utrzymanie dobrej sylwetki, samopoczucia oraz zdrowia.

"Od zawsze jestem na diecie, ale nie diecie takiej katującej się, tylko dieta to jadłospis. Uwielbiam dietę śródziemnomorską, bardzo lekką, najzdrowszą w rankingach wszystkich diet. Zbilansowaną, co jest ważne. I mam wrażenie, że mi służy" - powiedziała tabloidowi.

To właśnie ta dieta, jak sama przyznała, pomaga jej wciąż utrzymywać zgrabną sylwetkę, a także cieszyć się zdrowiem.

Kończąca w tym roku 40 lat Cichopek do tego dokłada regularne ćwiczenia i trzeba przyznać, że w połączeniu z ową dietą śródziemnomorską osiągnęła naprawdę imponujący rezultat, jeśli chodzi o figurę. Niejedna młodsza koleżanka mogłaby jej pozazdrościć!

Zobacz też:

Cichopek i Hakiel spotkali się na podjeździe. Nie brakowało emocji

Cichopek "baraszkuje" nad Bałtykiem. To nie Kurzajewski smaruje jej plecy

Chleb zniknie z półek? Branża rysuje scenariusz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy