Reklama
Reklama

Cichopek i Hakiel spotkali się na podjeździe. Przekazywali sobie dzieci i nie brakowało emocji

Katarzyna Cichopek przyjechała pod dom Marcina Hakiela, żeby odebrać dzieci. Tancerz zorganizował im bajeczną wycieczkę i zabrał je na wakacje do USA. Stęskniona mama wyczekiwała na córkę i syna, a potem ich wyściskała. Małżonkowie spotkali się pod bramą i wymienili ze sobą kilka zdań.

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel: miłość i rozstanie

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozstali się w marcu tego roku. Spędzili razem 17 lat, z czego 14 byli małżeństwem. Wydali oficjalne oświadczenie, w którym prosili, by media uszanowały ich prywatność i zarzekali się, że nie będą publicznie roztrząsać swoich problemów, ani prać brudów. 

Reklama

Stało się jednak inaczej, ponieważ tancerz, ewidentnie zraniony, wyżaliła się w programie "Miasto Kobiet" i opowiedział Aleksandrze Kwaśniewskiej, jak walczył o związek. Mówił, że proponował ukochanej terapię, ale ta odmówiła. A później zasugerował, że dał jej przestrzeń i wolność, by mogła przemyśleć na spokojnie, co dalej, ale... "ta wolność miała imię" - podsumował.

W mediach społecznościowych od razu wylała się fala hejtu na Katarzynę Cichopek. Aktorka jednak nie ugięła się i nie odpowiedziała na oskarżenia męża. W jej obronie stanęła za to Telewizja Polska!

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel dzielą się opieką nad dziećmi

Małżonkowie doszli do porozumienia chociaż w jednej sprawie, opiece nad dziećmi. Widać, że oboje bardzo się angażują i chcą zapewnić swoim pociechom odpowiedni wypoczynek. Ostatnio Marcin Hakiel zabrał Adama i Helenę do USA, co skrzętnie relacjonował na Instagramie. Cała trójka już wróciła, ale na lotnisku w Warszawie nie czekała na nich Katarzyna Cichopek...

Aktorka przyjechała po dzieci pod dom Marcina. Małżonkowie spotkali się, wymienili kilka zdań i wyglądało na to, że nie unikają się, a ich relacje są poprawne. Cichopek czekała pod bramą na córkę i syna, których potem wyściskała i zabrała do siebie. Tancerz pomógł im zapakować walizki do auta. 

Na zdjęciach widać, że emocje między byłymi partnerami już opadły, a przy dzieciach starają się zachowywać poprawnie. Nie wiadomo jeszcze, kiedy otrzymają rozwód, ale ostatnie doniesienia wskazują na to, że są już dogadani w sprawach finansowych. To z kolei przyspieszy decyzję sądu, który już nawet w sierpniu może orzec koniec ich małżeństwa. 

***

Zobacz także:

Katarzyna Cichopek: Łóżkowe sensacje o gwieździe TVP. Robiła to nawet, gdy była jeszcze z Hakielem

Ida Nowakowska kłóci się na planie "You Can Dance" nie tylko z Cichopek. Zadarła też z Egurrolą

Kulisy spotkania Cichopek i Hakiela pod jego domem. Ich zachowanie mówi wiele! "Zaparkowała za śmietnikiem"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy