Reklama

Reklama

Reklama

Basia Kurdej-Szatan broni Cichopek i Kurzajewskiego? „Nawet rozwiedzione pary razem pracują”

Basia Kurdej-Szatan (37 l.) została zapytana o to, co myśli o udziale Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w „Pytaniu na śniadanie” po tym, jak ujawnili się ze związkiem. Jaki ma do nich stosunek?

Barbara Kurdej-Szatan oceniła Cichopek i Kurzajewskiego

Cichopek i Kurzajewski od początku miesiąca nieprzerwanie królują wśród nagłówków, a o ich romansie rozpisują się niemalże wszystkie polskie media. Nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ponieważ o romantycznej relacji tych dwojga spekulowano od dawna, gdy tylko okazało się, że Marcin Hakiel i gwiazda "M jak miłość" postanowili się rozwieść. Sprawa stała się jasna w dniu 40. urodzin Cichopek. Wraz z nowym ukochanym poinformowali fanów o tym, że odnaleźli szczęście w miłości. Informację przekazali prosto z Izraela, gdzie wspólnie świętowali.

Reklama

Związek dwójki rozwodników nie spodobał się widzom "Pytania na śniadanie". Zaczęto więc spekulować, czy zatrudnianie Kasi i Maćka ma jeszcze sens.

O ich rolę w programie "Pytanie na śniadanie" zapytano także Barbarę Kurdej-Szatan, która była niegdyś związana zawodowo z TVP. Aktorka przyznała, że najważniejszy w pracy każdego prezentera jest profesjonalizm.

"Są profesjonalistami. Są pary, które razem prowadzą różne rzeczy, czy grają razem spektakle. Nawet rozwiedzione pary dalej razem pracują. Wszystko jest kwestią profesjonalizmu. I tyle" - powiedziała Kurdej-Szatan w rozmowie z Jastrząb Post.

Następnie dziennikarz spróbował się dowiedzieć, czy zdaniem Basi, Cichopek i Kurzajewski mogą stać się nową "power couple". Gwiazda nie mogła tego wykluczyć.

Fani "Pytania na śniadanie" niezadowoleni z widoku Cichopek i Kurzajewskiego

"Publiczny romans" nie spodobał się widzom TVP, którzy wierzą w rodzinę i uważają ją za jedną z największych wartości w swoim życiu. Jak zaznaczyli, Cichopek i Kurzajewski wyglądają ich zdaniem inaczej i trudno patrzeć na nich jak na zwykły duet prowadzących.

"Chciałam oglądać "Pytanie na śniadanie", ale się nie da. Kaśka i Kurzajewski, więc muszę przełączyć na "Dzień dobry TVN", szkoda"

"Dziś po raz pierwszy nie oglądam "PnŚ". Czuję niesmak, kiedy widzę tę parę razem na antenie. Żyją w konkubinacie, a promują wartości chrześcijańskie. Brak słów na tę hipokryzję; Nie chcemy oglądać tej pary; Żenada"

"Festiwal żenady czas start"

"Prosimy o zmianę prowadzących" - grzmieli internauci.

Zobacz też:

Smaszcz wyjawia CAŁĄ PRAWDĘ o romansie Kurzajewskiego i Cichopek

Kasia Cichopek poczuła motyle w brzuchu i nieco odleciała... w stylizacji za 800 euro!

Cichopek i Kurzajewski wrócili do TVP i się zaczęło! Widzowie "Pytania na śniadanie" mocno podzieleni!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy