Reklama
Reklama

Alicja Bachleda-Curuś zdążyła to zrobić, zanim Henry Tadeusz przyjedzie do Polski!

Alicja Bachleda-Curuś może czuć się dumna z syna, który zachwycił całe Hollywood! Henry Tadeusz ma już 13 lat i gala Oscarów 2023 była dla niego pierwszym "publicznym" wyjściem z ojcem, Colinem Farrellem. Oczywiste zachwyty nad urodą syna są w pełni zasadne, młodzieniec odziedziczył same najlepsze cechy od obojga rodziców. Dla mamy chłopca ważne było jeszcze coś...

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrel. Po romansie pozostała przyjaźń

Mimo że Alicja Bachleda-Curuś nie jest już w związku z ojcem swojego dziecka, Colinem Farellem, podtrzymują oni przyjazne relacje dla dobra syna. Para poznała się w 2008 roku na planie filmu "Ondine", który nie okazał się wielkim sukcesem w Hollywood. Trzy lata później Alicja i Colin postanowili się rozstać. Polka postanowiła pozostać w Los Angeles, aby Henry miał możliwość spotykać się z ojcem, a później otrzymała amerykańskie obywatelstwo.

Reklama

Henry Tadeusz na gali Oscarów 2023 zachwycił wszystkich. Colin Farrell i Alicja Bachleda-Curuś dumni z syna

Colin Farrell dosłownie pozamiatał na gali Oscarów 2023, kiedy wprowadził na salony swojego 13-letniego syna. Aż trudno uwierzyć, że czas minął tak szybko!

Do podobnego wniosku doszła też mama Henry'ego, która skomentowała młodzieńca na swoim Instagramie: "Co za wyjątkowa noc! Jestem niezwykle dumna z tego młodego mężczyzny, którym się stał (zdecydowanie zbyt szybko!)" - przyznała Alicja. 

Alicja Bachleda-Curuś zdążyła to zrobić, zanim Henry Tadeusz przyjedzie do Polski!

Alicja Bachleda-Curuś robiła wszystko, by jej syn Henry Tadeusz nauczył się płynnie mówić w języku polskim. Co z tego wyszło? Niestety niewiele... Język polski okazał się wyzwaniem dla Henry'ego (i trudno mu się dziwić), który woli komunikować się po angielsku.

W 2015 roku aktorka wyznała, że modli się z nim w jej ojczystym języku, a także śpiewa mu polskie piosenki. Mówiła wówczas: "Ja mówię do niego po polsku, on odpowiada mi po angielsku. Ale to się zmieni wkrótce. Będziemy mówili biegle".

Alicja Bachleda-Curuś miała problem. Syn nie chciał uczyć się języka polskiego

W 2016 roku, kiedy Henry miał 7 lat, pojawiły się pierwsze plotki, że syn Alicji nie garnie się do nauki języka polskiego. Choć aktorka bardzo starała się go szybko nauczyć języka, by móc z nim rozmawiać, to przez rzadki kontakt z rodziną z Polski, nauka poszła w las...

Niemniej jednak Henry bardzo cieszy się na wyjazd do Zakopanego ze względu na 

"Przygotowuje sobie całe wypowiedzi jak ma jechać do dziadków, strasznie go to cieszy" - dodała aktorka.

Zobacz też:

Alicja Bachleda-Curuś pęka z dumy! Zamieściła zdjęcie syna Henry'ego Farrella z Oscarów. Ale martwi ją jedno!

Syn Bachledy-Curuś sensacją na Oscarach, a teraz takie wieści! W Stanach wielkie poruszenie!

Syn Colina Farrella i Alicji Bachledy-Curuś udzielił wywiadu. Zaskakujące, co powiedział o ojcu

Alicja Bachleda-Curuś stresowała się Oscarami? Jej wypowiedź nie pozostawia cienia wątpliwości!

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy