Reklama
Reklama

Adam Zdrójkowski zbankrutował? Jego bar zamknął się na amen mimo pomocy finansowej od fanów!

Adam Zdrójkowski (22 l.) utrzymuje się nie tylko z ról w popularnych serialach, ale także z pieniędzy zarobionych na występach w show telewizyjnych. Jednym z jego największych marzeń było otworzenie własnej restauracji. Aktor ostatecznie zdołał tego dokonać, lecz mierne dochody lokalu sprawiły, że miejsce zamknięto na amen. Fani starali się ratować bar, ale nieuniknione bankructwo zniweczyło ich wysiłki…

Adam Zdrójkowski chciał mieć restaurację. Szybko zrezygnował

Choć miał wtedy zaledwie 18 lat, Adam Zdrójkowski z wielkim uśmiechem na ustach przekazał fanom wieści o tym, że otwiera własny shot bar "Rykowisko". Gwiazdor Polsatu miał nadzieję, że miejsce będzie cieszyło się zainteresowaniem publiczności i zadomowi się w gąszczu innych chętnie odwiedzanych miejsc w stolicy. Początkowo wydawało się, że tak właśnie będzie, jednak wraz z pandemią koronawirusa swoje marzenia aktor musiał włożyć między bajki.

Brakowało mu bowiem pieniędzy na to, by płacić swoim pracownikom, a także by pokrywać koszty wynajmu lokalu. Pandemia wygrała z wielkimi ambicjami:

Reklama

"Czas, żeby cyknąć rozchodniaczka i zostać w domu" - napisali właściciele baru na zakończenie działalności "Rykowiska". Zapewniali przy tym, że szukają sposobu, by uratować lokal przed koronawirusem. Zdrójkowski również był w to mocno zaangażowany.

22-latek robił wszystko, by ratować "Rykowisko". Wprowadził możliwość wykupienia Vouchera do restauracji, wprowadził również opcję zamawiania przekąsek na wynos. Wszystkie te posunięcia nie zdały jednak egzaminu.

"Niestety, pomimo ogromnego zaangażowania naszej #RykoFamilii, która wykręciła niewiarygodne sumy na zrzutce charytatywnej i pomimo imania się zadań z zupełnie dla nas nowej dziedziny jaką były #RykoWynosy, musimy się pożegnać" - czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu pracującego przy "Rykowisku". Wiadomość opublikowano 9 maja 2020 roku.

Nietrudno jednak stwierdzić, że decyzja nie należała do najłatwiejszych. Zdrójkowski miał bowiem wielki sentyment do tego miejsca. Razem ze swoja byłą dziewczyną Wiktorią Gąsiewską często spędzał czas w lokalu, popijając kolorowe alkohole. Straty finansowe były jednak zbyt duże, by dłużej utrzymywać nierentowny lokal. Potem Zdrójkowski przyznawał w wywiadzie, że stracił w trzy miesiące 100 tysiące złotych, a ostatecznie nic na "Rykowisku" nie zarobił:

Adam Zdrójkowski - kariera

Adam Zdrójkowski to aktor i prezenter telewizyjny. Swoją karierę zaczynał od wystąpienia w serialu "Rodzina zastępcza", gdzie wcielił się w Pawełka. Później zagrał kultową rolę Kubę Boskiego w serialu "rodzinka.pl", gdzie wystąpił u boku Tomasza Karolaka i Małgorzaty Kożuchowskiej.

W 2016 roku brał udział w "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", a w 2021 roku prowadził kulisy Polsat SuperHit Festiwal. W zeszłym roku mogliśmy oglądać go również w muzycznym programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie zajął trzecie miejsce. Niebawem będziemy mogli go oglądać w programie "Azja Express 3". 

Zobacz też:

Bracia Zdrójkowscy latami nie mogli się porozumieć. Rozstanie z Gąsiewską było punktem krytycznym

Znamy listę uczestników "Azja Express 3". Niektóre nazwiska zaskakują!

Adam Zdrójkowski szczerze o nowym związku Gąsiewskiej! Czego jej życzy? [POMPONIK EXCLUSIVE]

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Adam Zdrójkowski | Finansowe problemy gwiazd
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy